Originally Posted by DEJO90 Moze li mi neko reci koliko kosta povratna karta do Beograda ? Ja sam student, imam ISIC karticu, citao sam nedje da u tom slucaju postoji popust od 50-70%. Unaprijed hvala. Ima i tu neka kvaka vjerovatno. Popust na cijenu karte, a ne na takse i ostalo.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks