Post koji je pomenut je samo imao za cilj da pokaže neke DVOSTRUKE ARŠINE i ništa više, što je konkretno tamo i najavljeno ispred tuđih citiranih rečenica. I ništa nije izvlačeno iz konteksta, jer je cilj bio ukazivanje, tj. demaskiranje nekih dvostrukih aršina kada se na forumu govori o dvije različite teme, a kada se one u isto vrijeme povezuju/prepliću kroz priču. Tamo sam samo prenio/citirao nečije pisanje i to ne sa "tamo neke druge teme", nego isključivo sa teme o bankarstvu.
O korektnosti mojoj - kao i o korektnosti ostalih - neću. Kao što neću ulaziti u diskusiju na ovoj temi, što sam na "onoj tamo temi" i objasnio, a što si ti vjerujem zapazila.






Reply With Quote
Bookmarks