ja se iskreno nadam da ce do juna bit barem 1.80...i nije skupo.mada bi ja digo to odma na 2e,pa ko osta,osta...nemamo se sto bunit.bas nam je dobro.zivjela crna gora,zivjela vlast...sve nam cvjetalo i sretno nam bilo....