Zauvijek!!!
Zauvijek!!!
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
Rijetko me sta oraspolozi kao ove male prdonje... I stenci, generalno.![]()
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
ne sto sam ga imala ali po mene,najljepse stene.bordoska doga.
i sjecam se kad sam ga prvi put uzela u narucije,zaplakala sam...i bila sam namrtvo srecna![]()
Znam na sta mislis, skroz te razumijem.
Ovo je bila moja princezica, uginula je prije 7 mjeseci. (Napuljski Mastif)
Koliko god da usrece covjeka dok su zivi neuporedivo ga vise unesrece kad uginu... Zivot...
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Jutro.![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Takodje.
Proljece![]()
Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!
Sad bi me srecnom ucinio Balans jogurt.
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Ako budem imala kcerku ovako ce izgledati, ista ja kad sam bila klinka.![]()
sto kad odem u nk svi me za pivo ispale, pa makar znam da nemam drugova, mirna bachka idemo dalje,( bolje tako saznat no ne daj boze sto bitnije da je )
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Finally...
![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Ljubav me cini srecnomi ovo lijepo vrijeme koje sve to nekako dodatno oboji nekim lijepim bojama i ja sam sva srecna i zadovoljna
![]()
dva i dva su tri
i mene ovi hormoni na forumu i pozitivna energija!
nothing comes from violence and nothing ever could
Jedna mala.![]()
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Tako meni dosao lik iz Trebinja i zove da se vidimo, a ja vec imao u tom trenutku planove koji se ne mogu odgoditi.
Sledeci put ce se javiti na vrijeme, pa ce i dobiti par piva.
edit:
Nista me ovih dana ne cini srecnim.
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
Kad mi uskoci pas u krevet i pocne da me budi tako sto mi prikmakne njuskicu, pa me gleda tako sve dok ne mrdnem, i onda pocne da skace od srece po krevetu kao blesav!![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks