mmmmmmmmmmmm...spava mi seeeeeee....
nothing comes from violence and nothing ever could
mmmmmmmmmmmm...spava mi seeeeeee....
meni se ide, tamo odakle ljudi dolaze, ali se vishe ne vracaju.
"ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"
Možda se mi i nikad nismo poznavali, a sve vreme se mislilo da smo se divno poznavali.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
ljubaaavii mooojaaa! :*
nothing comes from violence and nothing ever could
ja?! nikad!!!
nothing comes from violence and nothing ever could
ahahah ..ada znam nego samo da vidim kako se primas na prozivke :mrgreen: :*
"On nikada nije bio moj. Cak ni onda kad je bio sa mnom. Mozda jer je vec, prije toga, pripadao nekome, a mozda i nije umio da pripada jer nije pripadao ni sam sebi. Ipak, cudno je gledati kako boli kada gubis nekoga koga nikada nisi ni imao."
Last edited by Zlobnica; 26-03-12 at 00:07.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Last edited by the_sacrament; 26-03-12 at 00:16.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
sreckice mala mmmmzagrli me ... :P
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Attachment 84285Attachment 84286
Ne hodaj ispred mene
možda neću slijediti,
Ne hodaj iza mene,
možda neću voditi.
Hodaj pokraj mene
i samo budi moj prijatelj.
kako se sprema moodo za neko druzenje u petak a ima svi da je ispale :P
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Sell the Vatican, Feed the World!
Do Vrbasa vozom, od Vrbasa do Kule šinobusom.
Evolucija izostala, autostrada suvisna .. ocito.
Boli me grlo ali sam srećan i zadovoljan![]()
Love, peace and respect.
There are currently 25 users browsing this thread. (1 members and 24 guests)
Bookmarks