
Originally Posted by
morfium
Veliki pozdrav za ovaj divni forum

malo sam razgledao i sve pohvale !!
Tek sam stigao i evo odmah jedno pitanje.
Zasto je sjever,gradovi sjevera u jedan koš ????
Zasto nisu recimo Pljevlja,Bijelo Polje,Berane,Kolašin dobili svoje kategorije ili kako se to vec zove ????
Pa valjda i mi zasluzujemo KATEGORIJU

Zašto su drugi bolji od nas ????
Nadam se da nisam promasio mjesto dje cu postavit pitanje

Nijesi promašio mjesto, ali jesi malo ton kojim postavljaš pitanje...ovaj forum postoji već jako dugo i ako se možemo čime pohvaliti to je tolerancija, tako da formulacija "pa valjda i mi zaslužujemo KATEGORIJU" i konstatacija da su drugi bolji od vas kroz naredno pitanje, nema mjesta ovdje... dovoljno je da pogledaš koliko tema za sve ove godine ima na tim forumima i koliko su dugo bile aktivne, kao i koliko postova ima na svakoj od tih tema, pa će ti se samo kas'ti zašto ti gradovi nemaju posebne podforume. Pošto se trudimo da izađemo u susret svim razumnim zahtjevima, tvoje je da pišeš, otvaraš nove teme, a mi ćemo svakako ako se "napravi gužva" na dijelu foruma za koji se zanimaš, lako napraviti nove podforume
Hvala na razumijevanju
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Bookmarks