Page 103 of 271 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #2551
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li se otkljucati iPhone4S i kako? I da li ima resenja kod nas?

  2. #2552
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Nikšić
    Posts
    1,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Moze li mi neko reci kako da na iPadu II zakljucam SAMO mail?
    Sutor, ne ultra crepidam!

  3. #2553
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheDr View Post
    Moze li se otkljucati iPhone4S i kako? I da li ima resenja kod nas?
    moze, kontaktiraj me na PM

  4. #2554
    Join Date
    May 2011
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li se gubi garancija ako se uradi JB na iPhone 4S kupljen preko T-Coma?!

  5. #2555
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Uz iOS 5.1 sredjen problem sa kontaktima, ukoliko ste ga imali, ali ce vam konverzacije biti odvojene od starih za koje se nece prikazivati ime, samo broj.

  6. #2556
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,406
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusancg87 View Post
    Da li se gubi garancija ako se uradi JB na iPhone 4S kupljen preko T-Coma?!
    Interesuje I mene ovo? I koliko kosta da se odradi JB?

    Sent from my HTC HD2 (android 2.3.7) using Tapatalk

  7. #2557
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    PGC/NYC
    Posts
    869
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne gubi se garancija.
    Mada pretpostavljam ukoliko bi se ispostavilo da je jb bio razlog nekog kvara na softveru onda bi to uticalo na gubljenje iste.
    Last edited by ChromeRimz; 13-03-12 at 23:28.
    Think DifferentStay Innovative

  8. #2558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Gubi se garancija, nisam moga da vjerujem kad sam moj i4 reklamira tamo, ladno su mi odbili garanciju zbog jailbreak-a. A i neka su taman kad sam ja ovca koja ne radi restore prije reklamacije...

  9. #2559
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema razloga da se izgubi garancija jer je jb legalan potpuno ...

    @Anagastum

    ako imas jb-ovan ipad 2 imas na cydia vise njih ..applocker , locktopuse itd ....vidi samo rade li za tvoju verziju OS-a

  10. #2560
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    bokolo JB nije legalan nikako , jer se koristi da bi imao na telefon aplikacije koje bi nace morao a platish dosta $$$ , pa samim tim ne moze biti legalan... a izmedju ostalog JB mijenja sistemske fajlove pa odatle eto josh jedan razlog
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. #2561
    Join Date
    May 2008
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default Iphone 4s

    Drugari

    Juče sam kupio sam Iphone 4S.

    Da li postoji neki lagani nači na JB, ono samo da pratim uputstvo i to je to?

    Milion nekih uputstava, te zavisi od ovoga te od onoga. Meni ništa nije jasno.

    Negdje pročitah da ima opcija za 5 minuta da se uradi JB, samo se preko telefona nakačim na neki sajt i pratim upustva.

    Ne znam da li je i koliko to sigurno, pa vas molim za pomoć.

    Ako krenem sada da čitam i da sam provaljujem kako i sta, trebace mi masu vremena. (nisam bas pametan )

  12. #2562
    Join Date
    May 2008
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    76
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Mrka kapa?! :frown:

  13. #2563
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Uz iOS 5.1 sredjen problem sa kontaktima, ukoliko ste ga imali, ali ce vam konverzacije biti odvojene od starih za koje se nece prikazivati ime, samo broj.
    Znači ovo me izluđe... Ne znam što su koji k... odvajali "stare" konverzacije od novih...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  14. #2564
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    webmaster imam opet problem sa geaway karticom,

    kad sam podigao ios na 5.0.1 nece da se upali, ispostujem sve one korake ali mi uvjek javi da mreza nemoze..

    ima li ko kakav savjet?

  15. #2565
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,329
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    pazi iphone sa givi karticom na 5.0.1 inace pravi te probleme
    al vladimire probaj ovako uzmes iphone
    i 3x zaredom drzis home i power dugme
    da ga 3x razedom resetujes
    onda se u 90% slucajeva pali

    ako ni to ne pomogne onda izbaci givi pa onda 3x resetuj
    kad se upali telefon onda naknadno upali givi i onda standardno
    kliknes na aksept, pa sacekas 15 sekundi
    da pozoves 112
    prekines posle 2-3 sekunde
    ides u setings, pa upalis airplane mode
    i sacekas onu sim failiure notifikaciju

    MADA PITANJE ZA TEBE koji givi koristis ?

    edit: ako ti se pali normalno i ako ti se aktivira givi, pa onda pratis lijepo upustva
    i na kraju givi nece da nadje mrezu IZGORIO SI GIVI
    i moras novi da uzimas, mislim da ja imam jedan ULTRA BLUE novi givi kuci
    cijena 10e
    Last edited by Nooth1ng; 16-03-12 at 11:15.

  16. #2566
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,343
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladimirpg View Post
    webmaster imam opet problem sa geaway karticom,

    kad sam podigao ios na 5.0.1 nece da se upali, ispostujem sve one korake ali mi uvjek javi da mreza nemoze..

    ima li ko kakav savjet?
    Ako si uradio custom 5.0.1 i si sacuvao baseband moze gevey.ako si popeo bb na 4.11 onda nemoze nista da ga otkljuca

    Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  17. #2567
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,329
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ada podrazumijeva se da je bejsbend na 4.10.01

  18. #2568
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,343
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    a dje se to podrazumjeva...ja nidje ne procitah tako...a kad neko kaze da je podigao na 5.0.1 meni najvise asocira na regularni update preko iTunes a ne da je stavio custom 5.0.1 sa preserved baseband
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  19. #2569
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Momci ajde ko umije da mi ovo napravi posaljite na pm broj, platicu nije problem, iphone nije moj, ali moram ga upalit


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    bokolo JB nije legalan nikako , jer se koristi da bi imao na telefon aplikacije koje bi nace morao a platish dosta $$$ , pa samim tim ne moze biti legalan... a izmedju ostalog JB mijenja sistemske fajlove pa odatle eto josh jedan razlog
    JB jeste legalan i to cak i po USA zakonu. JB ne omogucava instaliranje crackovanih app, nego to omogucava Installous koji nije legalan... Kada krenes instalaciju Installousa iz Cydie, fino te upozore da to sto radis nije ok i da nastavis na svoju odgovornost...

    JB tebi omogucava pristup sistemskim fajlovima i mjenjaju istih u cilju customizacije svog telefona, a ne instalarinja nelegalnog sadrzaja... Drugo je sto je to Installous iskoristio...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  21. #2571
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    JB jeste legalan i to cak i po USA zakonu. JB ne omogucava instaliranje crackovanih app, nego to omogucava Installous koji nije legalan... Kada krenes instalaciju Installousa iz Cydie, fino te upozore da to sto radis nije ok i da nastavis na svoju odgovornost...

    JB tebi omogucava pristup sistemskim fajlovima i mjenjaju istih u cilju customizacije svog telefona, a ne instalarinja nelegalnog sadrzaja... Drugo je sto je to Installous iskoristio...
    Upravo tako i ako se sjecate u toku je peticija za jailbreak da ostane legalan, jer je svacije pravo da Da moze da koristi svoje tj. Hombrew aplikacije ...tako da nema dileme oko legalnosti istog , druga je stvar sto neko koristi sve to u piratske svrhe...

    Pozz


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

  22. #2572
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kupila sam iPhone 4 pa me interesuje gdje bih mogla da podjem da mi instaliraju sve programe i podese sve sto mi treba i koliko to kosta otprilike

  23. #2573
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanima me samo kako da stavim pjesmu neku koju sam prebacila u tel da mi zvoni tako , treba li mi neki program ili ?

  24. #2574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ja vam velim da u T-Mobile 2% ne jebu to sto je jb legalan...Crka mi je mikrofon i ponio sam ga na reklamaciju, cim su vidjeli cydiu pozdravili su me

  25. #2575
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,329
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gocetr_25 View Post
    a dje se to podrazumjeva...ja nidje ne procitah tako...a kad neko kaze da je podigao na 5.0.1 meni najvise asocira na regularni update preko iTunes a ne da je stavio custom 5.0.1 sa preserved baseband
    znas o cemu pricam goca, ne pravi se kao da si sad sa terapije...
    otkljucavanje 4.11 nije moguce bez ako nisi ti u medjuvremenu nesto izmislio (mislim na givi iphone)

    vladimire, jesi li pokusao da uradis ono sto sam napisao gore ?

Page 103 of 271 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •