vjetar.
bravo, i ja poludim od toga
vjetar.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Podgoricanka koja se na slilu smije drugoj dok joj ova prica nesto "smijesno"...
"axaxaxax, a kraljica je..."...
Tu es mon héro!
Ivan Bosiljčić i gospođa mu...Ne mogu ništa otvorit od časopisa, a da oni ne prdoklače o 'blaženo trudničko-porodiljskim danima' i prepričavanju kako je zaprosio riječima
- Uzimam te u Hristu...
i Stojkovića mi je preko glave..'oće mlati, neće mlati...
Sell the Vatican, Feed the World!
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
A sad ove fore sa slikama sa vatrepolistima, aoooo...
Tu es mon héro!
Savrsen dan da manje inteligentni vlasnici profila na vukajliji zarade stotine pluseva, cisto stavljajuci slike reprezentativaca Srbije i Djokovica uz neki umni komentar, tipa - "Muda, nema ih svako !" i slicno.
Jbg, kad nedostaje i minimum kreativnosti ceka se neka medalja i da se iskoristi maloumnost naroda.
Vjerujem da vec ranije spreme poster i samo cekaju pobjedu i odmah objavljivanje prije svih, jer jbg plusevi su to !
Jes, niko nema sportiste ka' oni.
Nije to fora, nego sto bi se jebali za plus. Koliko moras biti jadan ?
I naravno, svuda po fb-u vidim te postere.
Poprilicno jadan.
Pizdim od ovih narodnih veselja.Zloupotreba sportista i sminkanje dnevnika RTCG i RTS.Nebeski narodi i sportisti kakvih nema van nasih okvira.
Pizde me doceci cija se organizacija placa iz budzeta.
u ove 2,3 dana za koga god sam navijao izgubio je.
"sto ce rec narooood?"
zabolje me...!
pi!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
http://www.kurir-info.rs/sport/mediji-u-cg-ne-pominju-zlato-delfina-vec-samo-svoje-srebro-176548.php
Prosto se covjeku zgadi kad procita ovakve stvari. :mad:
mora da sam nesto ruzno sanjao.
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
nerviraju me asistent i mentor..tako su neodgovorni da je to za nevjerovat..
kada drugarica stalno kasni, i to 20 min.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
t-com !
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks