tito me nervira ,
Zatvorise mi temu bez ikakvog razloga.htio sam da sprovedem jedno istrazivanje i podijelim sa vama i trt.
Ali svi koji su zainteresovani za moj israzivacki rad moci ce se informisati na mom ''vunica blogu''.
aj popij casu jaja
tito me nervira ,
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
kad kasnim, a nisam svjestan toga
![]()
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
kad probas nesto(sasvim logicno)da utuvis nekom u glavi a znas unaprijed da dzabe se trudis.
e to izgubljeno vrijeme me nervira.
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
glupom ne mozes dokazati da je glup![]()
Ko odlucije kad je zabava gotova, koooo...?! :devil:
Tu es mon héro!
partibrejkersi i riblja corba :biggrin:
No signature here.
Pitamo li se mi odje ista!?
Tu es mon héro!
sto ne mogu otvorit vrata odsnijega
Sto dan ne traje bar 36h.
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
kad stanem pješaku, a debil iza mene svira li svira!
nothing comes from violence and nothing ever could
- neoliberalno-kapitalistička gamad predvođena đavolom u ljudskoj koži - Sorosom, i njihovi specijalni interesi protivni zdravoj logici
- novi alati elite (sramni ACTA, SOPA i PIPA) za ubijanje ljudskih sloboda, cenzure kritičke misli i konačne kontrole pojedinca
edit:
- ljud koji ne kontaju 'scenario'
Last edited by starwalker; 25-01-12 at 19:18.
The more things change, the more they stay the same.
One ekstenzije sto zene stavljaju na kosu, pa kad je uvatis napipas one čvoriće...PIH PIH PIH...Kako mi je to gadno ne mogu opisat rijecima...
cigani koji maltretiraju konje
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
upeklo ovo sunce kroza zavjesu i pravo mi u oci
Moraju li cigani zaboga da imaju zimske gume na ona njihova kola??
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Drugi strani jezik I
27.01.
9:00
Drugi strani jezik I
2.02.
10:00 (PC Palada)
Fax, kao i uvijek i nesposobno osoblje koje ne zna da postavi tacnu informaciju da li je 27 popravni ili 2, svasta, kako su nestrucni boze mili.
što 'turaju' u dnevne novine svako malo ove dodatke, ala Namos namještaj i ovi marketi sa akcijama, mamu im... cim otvorim novine ono mi se sve prospe, i svaki dan mi se napuni kanta za smeće :???:
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks