Konobar, donesi jednu flasu, jedan pistolj i jedan metak. Zatvori vrata kad krenes kuci. Ovu poruku odnesi na ovu adresu. Ovde ti je koverta, poklon za tebe. Sutra ujutro, ne dolazi sam na posao. Dovedi nju neka me vidi i reci joj da se nisam ubio zbog nje, nego zbog pesme o njoj...
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
:onthego:Ne znam jesam li samo ja takav ali kad u noci gledam avione proradi nesto u meni.
Mogao bih cijelu noc gledati nebo i avione kako prelijecu nebo.
Masta mi proradi ,mastam o tome kako sam ja u njima i idem negdje daleko.
Sve u svemu cudan neki osjecaj imam.
Last edited by Psihodelicni_selotejp; 16-01-12 at 00:14.
Danas sam nesto umoran i pospan.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
drogiram se acetonom
cistim se sa bikarbonom
stitim se ja kondomom
nekad se vozim avijonom
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Aceton rula
o.t.
'Radujem se što postoji,
neko da i tebe voli,
ko razume tvoje priče
Iznad glave traži ptice.'
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=cq_VeUMtyzU
U srcu svakog covjeka cuju se lavezi dva vuka. Bitno je kojeg hranimo.
Za jednog Blizanca.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Sta rade muskarci po kafanama? Nista ne rade. A sta pricaju? Nista narocito. Pa zasto onda sede po kafanama? Bas zato.
Last edited by my name is ...; 17-01-12 at 18:26.
Posluzi se![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Me gusta.
Ća je život vengo fantažija!
Za 2006.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
There are currently 10 users browsing this thread. (2 members and 8 guests)
Bookmarks