bmw...we apreciate filling us from anus
izgleda da je u pitanju okle ti ulazi:P
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
bmw...we apreciate filling us from anus
Njak Njak Njak
btw, koliko km ces preci za tih 38 eura ?
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
300 manje vise
Originally Posted by my name is ...
ne racunamo ti pg - merlin, tu je masu manja potrosnja, interesuje nas gradska
kolko prelazis sa 20 litara iskljucivo podgoricke voznje?![]()
Originally Posted by my name is ...
16 mi je kroz grad
Ne mogu ti rec "za 20 litara" jer skoro nikad ne sipam tako, uvijek vozim do zadnje kapi onda ful do cepa.
Zadnja ful gradska je bila:
![]()
TAKUMI
A znamo da vozis 'sporije' u stvari relativno sporo. Bojim se da bi meni taj auto onda trosio 20. Eto kao trilu es.
Ja bio do dubrovnika na EKO gorivo prosjecna potrosnja 5.9. Tamo natankao na INU i u povratku 5.5.
[2.0hdi]
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
ako je tebi kroz grad 16 onda sam ja prezadovoljan kad meni u najvecu guzvu ledan potrosi 18Ono kad odem do centra, parkiram se, i posle nazad kuci. Radi ukupno 10 minuta taj dan. Greote.
Zato ga svako malo produvam onamo ka' sinoc, cisto da ne zaboravi![]()
Originally Posted by my name is ...
meni takve voznje 20ne mogu se ni ja zalit sa skoro duplo vecom zapreminom
![]()
She is only here to annoy herself!
dobro ja sam zadovoljan s 90% ispravnim motorom![]()
mora manje moraaaaaaaa
Originally Posted by my name is ...
da zamijenimo ove lamele da se ne brukamo pa cemo lako za motore![]()
She is only here to annoy herself!
uh kako bi vam lega po 1 sinter![]()
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
meni lamela jeste losa, ali ono sinoc je bila iskljucivo moja greska.
Neretijetko ga ja ispalim iz mjesta bez problema, malo prokliza (al ne zasmrdi) ali ono sinoc je bio 'ah jebiga' momenat
Ali promijenice se svakako, kad ova vise ne bude mogla ni za kroz grad :P
Originally Posted by my name is ...
Normalno mozes da ga vozis jos 2 god.
TAKUMI
ne zelim normalno voziti, zelim se najurivati sa deckima hahah
daj klip sa pornicem i top speed run
Originally Posted by my name is ...
Sjutra.
Ne smijem upalit lap top od gospodje![]()
TAKUMI
sinoc si rekao sjutra. ****.
nevermind
Originally Posted by my name is ...
Pa i sad kazem 'sjutra'.
Mis'im...
P.S. bas ti se zuri da ides u tvorza.
TAKUMI
aooooo lamela otisla ?kakvo smece od auta.............
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
njemacke kante..
She is only here to annoy herself!
piiii............ boooze bolesti
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks