ljudi, nije ovo tema peugeot vs neko drugo auto, android vs i phone, real vs barsa zato ve molim da, posto ne gotivite pezoa, nas ne smarate sa pricom kako pezo nista ne valja itd...itd...

hvala vam od srca.