reda radi jednom...da se ne izdvaja od ostalih...
ovaj 2.0d 177ks je skup i vani...
Nisam nesto odusevljen ovom sesticom,previse mekane linije za bmw.
niujedne mi gace lastike nema
bmw se polako ali sigurno kenja u sebe.. M3.. ce biti misaona imenica u buducnosti.. sada malo M4
Otkriven izgled novog BMW-a M4
Kabriolet i kupe verzija nove BMW serije 3 će se od ove generacije zvati serija 4.
U skladu sa tim će se i visokoperformansna varijanta iz M divizije zvati M4, a ovdje imate priliku da vidite prvu komjutersku simulaciju ovog modela.
Ovaj fenomenalni prikaz je izradio magazine Road & Track, i to kombinujući linije nove serije 3 sa test prototipovima modela M3 koji su uočeni na evropskim putevima.Što se tiče promjene imena, ona i nije tako čudna. Na primjer, Audi je uradio sličan potez tako što je A4 kabriolet nazvao A5.
Ono što je zaista najznačajnije u vezi sa modelom M4 je to što će se pod njegovom haubom prvi put naći tri-turbo 3,3-litarski V6 motor, snage oko 450 konja.
http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=26&news=221475
Last edited by stevann; 02-01-12 at 10:55.
hahah sta je iduce M2.5
fino grmi ova Borla..
She is only here to annoy herself!
2 kruga pa na tankanje![]()
...
Evo morao sam otvoritii moga BMW-a. Poslije skoro 1 milion KM.
http://www.imagebanana.com/view/pozv37al/Photo0127.jpg
http://www.imagebanana.com/view/9psg965t/Photo0129.jpg
http://www.imagebanana.com/view/gmwdsvmx/Photo0130.jpg
http://www.imagebanana.com/view/7exgl4gq/Photo0132.jpg
http://www.imagebanana.com/view/u2688q2y/Photo0133.jpg
http://www.imagebanana.com/view/65aqsngz/Photo0134.jpg
Last edited by metabond; 05-01-12 at 21:45.
sta mu je bilo i koji je motor?
Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!
E34 520i `94
Pukla je svijecica, otpala elektroda i krakovi.
http://www.imagebanana.com/view/tj7fwjx9/Photo0107.jpg
http://www.imagebanana.com/view/rkd3v8f6/Photo0118.jpg
http://www.imagebanana.com/view/1hz10iho/Photo0120.jpg
Daj slikaj kosuljice...
TAKUMI
Nista nije ostetilo kosuljicu, malo celo klipa nista strasno, ovaj komad elektrode je nadjen u usisnu granu.
Evo slika klipa:
http://www.imagebanana.com/view/07enje08/Photo0153.jpg
lutka
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
opet ce obrnut milion![]()
No signature here.
Dobro ako ti kazes.
preko 900 000
No signature here.
748574
She is only here to annoy herself!
haha![]()
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Bio je ovaj klip vec
i mnogo je los trip
No signature here.
There are currently 6 users browsing this thread. (1 members and 5 guests)
Bookmarks