I feel fine. fu*k yea!
It's so easy, to think about love, to talk about love, to wish for love; but it's not always easy, to recognize love, even when we hold it....
In our hands...
I feel fine. fu*k yea!
No signature here.
Kad hodas ne zastajkujes
i zemlju ne dodirujes
a mene ne primecujes..
" Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "
The more things change, the more they stay the same.
Ća je život vengo fantažija!
Finally!
![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
i kad se toliko otvoris nekome, postanes mu obicna i dosadna.. i aj zdrao![]()
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Such a lonely day and it`s mine...
Ća je život vengo fantažija!
Pustite me da živim samo bi da preživim
isto ko ovaj ciko gore, samo sto sam bez kaputa i seMsira pa se smrzoh ko pi*ka
No signature here.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Njak Njak Njak
Popio bih casu vode.
administraciji odgovara da se malo više piše na temu, a malo manje spamuje i to je sve![]()
Nema potrebe prokomentarisati baš svaki post koji neko postavi![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Čovek ne može da bira vreme u kojem će se roditi i živeti; od njega ne zavisi ni od kojih roditelja, ni od kog naroda će se roditi, ali od njega zavisi kako će on postupati u datom vremenu: da li kao čovek ili kao nečovek, bez obzira na to u kom narodu i od kojih roditelja.
-Patrijarh Pavle
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)
Bookmarks