sumljam da ce dizelicu posle azdaje uzimati![]()
Sent from my iPhone 4 using Tapatalk.
NSX, ako ćeš 530D e39 2002-go, učuvan spolja i unutra top, unutra je kao da nijedna guzica nije sjela u taj sic. Drug mi ga prodaje, ako te intersuje , javni.
sumljam da ce dizelicu posle azdaje uzimati![]()
Sent from my iPhone 4 using Tapatalk.
Ushit...overkill.
TAKUMI
Trile kupio BMW...pa bilo je vrijem vise:
![]()
TAKUMI
hahahahahahahah inace zadnji kraj mi lici na Alfu...
She is only here to annoy herself!
Prepoznadoh neke od ovih motora da su BMW-ovi pa reko' da okačim odje. Pogledajte sto su redovno servisiranje mašine:
http://acidcow.com/cars/27387-filthi...s-81-pics.html
i moj je tako nagrdjen, nije ni cudo kad przim cevape na njega
a i imam 3 cilindra, masu je to za odrzavanje
a prosli auto je bio jos gori
![]()
Last edited by aCid_cOokiE; 20-12-11 at 13:52.
Originally Posted by my name is ...
EEEEeeee ovako se odrzava auto(motor).
Acid, i ja imam samo 3 cilindra:
![]()
TAKUMI
E sram ga bilo.
Iskljucenje mozga samo osta.
Pa osim retrovizora i zadnjih felmi...
TAKUMI
Liči na ove što se po foruma prodaju...
ne prevazidjeni v10 zvuk
Hoće al na autoputMožda čak i 6L... Ali niz pedencu (nizbrdo) može i 3L/100km da troši :mrgreen:
Zato ipak ubija potrošnja u grad - rupa - ležeći - semafor - šuntava i izgubljena baba s cegerima koja iskače od iza drveta - opet semafor, još 22542 ležećih - pa nakrljan kružni gužvom...
Nek se uči
Svakako. Ako je rekao ga 4.4L i slične kubikaže kidaju kako troše - slažem se za grad. Ali opet, podnošljiva je potrošnja, a i ta auta se (pogotovo kroz grad) voze tu do 1500-2000RPM.
aha a na otvoreno trosi 6 7 litara ? ka 1.9tdi ? ili sdi ? il slicno ?
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Pa recimo NSX moze na otvorenom da prodje sa 9-10 na 100.
4.4 trosi manje.
TAKUMI
aj vala prve prilike neko sa takvim autom koga imate kad ode nedje na otvoreno neka mjeri prosjecnu u 100 km i slika kompjuter
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
vazhi li se 3 litra biturbo??? :mrgreen:
mijeshane vozhnje (70% autoput do 130kmh, 15% otvoreno, 15% grad) potroshnja 8.9 litara....vec sam nedje postavljivao sliku
sjutra krecem na duzhi put, veliku dionicu autoputa cu vozit do 130 kmh...slikacu ako ne zaboravim....bice oko 7.5 litara
Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram
ajde onda isto daj po punjenju , praznog napuni, kolko km predjeno pa da vidimo
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks