eto ga bmw 1500 tj nova klasa u zagoric
znaci i mercedes i klip se raspadajumoze proci samo severina
a sta je to M7?![]()
She is only here to annoy herself!
Biznismen, jes' zivio u USA?
TAKUMI
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa Mercedes se raspada.. HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
Mozda mislis jer nisam vozio preko 160km?
Mozda zbog toga sto nisam htjeo da ga stiskam jer mi se jos zivi...
Bio jesam,a zivio nisam...
Dobro stetni očekuje đir u auto posle ovoga, koliko sam ja čuo hobi mu da se upoznaje sa ljudima koji imaju "brža" kola... ne bi me začudilo da mu je poslao PM da se provozaju i to neđe van grada :P
@biznismen
Momče zdrao bio, što se mene tiče kupio ti tata još tri takva pa i jedan štetnom da daš da se ne guzelja po tuđija kola, mene si upao u oko na prodaju/oglase da na svaki auto koji se prodaje moraš bačit komentar STRUČNI posebno vezano za potrošnju.
Jole, potrosnja ti je sad glavna tema kod nas.
TAKUMI
Nemoj samo ti da pocnes kao neki voditelji npr. Vrele Gume ili neki ovlasceni zastupnik VW kad recu auto 3.0 trosi 7l samo nzm. koje to voznje?
Kod nas na 200m ti je 15 semafora..
Pa ja volim kad vidim neke raspravke,da bacim neki strucni komentar,ne kao iskusni vozac,vec kao eto neki mali poznavalac..![]()
Ko ima imalo mozga osjetio bi ironiju u prvom dijelu mog postajole, tebe cackam zato sto si ti jedan od ovih podgorickih sminkericica sto fataju krugove po centru, a uzimas za pravo da se sprdas s biznismenima
umjesto da u njemu vidis mladjeg sebe pa ga podrzis
Ove ostale degutatne insinuacije necu komentarisat![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
TAKUMI
klipovi sa plavnice su genijalni.
Originally Posted by my name is ...
Kakve legende![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Selovi...
TAKUMI
predivno mjesto za burnout, momentalno idem tamo!
She is only here to annoy herself!
kojim autom>?![]()
Originally Posted by my name is ...
Meganom...
TAKUMI
ovo ce biti dobar topic predosjecam![]()
Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram
Je li to nsx prodao bmw-a ? Nesam upućen. Sve nas je manje sa bmw-ima na ovaj forum![]()
Pa kad prodas BMW-a forumasu, ostaje istoA on valjda jes' ..
You'll Never Smoke Alone..
Forumašu nekome ?! Nije valjda CVX prodao (M3 ne sigurno) šumu u Bosnu, fiat-a raspalog, lap top i ona tri mobilna što pradaje evo vijek![]()
EDIT: Evo sam sad pročitao oglas za M5, ozbiljni nisam znao da ga je uzeo cvx![]()
Last edited by JOLE; 10-12-11 at 20:35.
Ma funkcija vraca EMPET...
TAKUMI
Sad ces ti dokazivati njemu a on,vec kao eto neki mali poznavalac.. :wink:
There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)
Bookmarks