Od cega se sastoji golub,od kakvih materijalaaa?
ot:![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Ja samo da recem da se nikad necu ozenit...nikad...
Sve je to na psihichkoj bazi ®
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
ti ako tako nastavis da ucis, daleko ces dogurat :P
:*
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
No signature here.
Danas igrasmo tombolu, igre pamcenja, slagala puzle, lijepila kolaz..Tako se podmladjuje, nista kreme.
A i super je kad ti cetvorogodisnjak kaze da si strucnjak.
Last edited by nauzeja; 01-12-11 at 00:15.
Ne čitam s razumevanjem.
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Covjek je grickalicom kratio nokte u busu. Cekala sam da se izuje, da se kompletno obradi, medjutim nije.
Bas je lukav.
"Rastinjak, ostavsi sam, ucini nekoliko koraka ka uzvisici na groblju, i vide Pariz kako se krivudavo pruza obema obalama Sene, i u njemu svetiljke koje su pocinjale da se pale.
On baci na tu sumnu kosnicu pogled koji kao da je unapred crpao med iz nje, i izrece ove velicanstvene reci: Sad je na nas dvoje red !
I, kao prvi cin izazova koji je upucivao Drustvu......"
![]()
Stvarno je filmchina...
Last edited by Serhi; 02-12-11 at 01:22.
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks