Originally Posted by GaD Ili si mnogo mladji ili si zaostao pa se i daljes igras sa trotinetima U moje doba nije bilo rolera cak su rijetki imali roshule Bila sam glavna u rolanju, nasljedila sve iz naselja (kod nas je to tako islo - s noge na nogu),i ove i one s patikama. Uhhhh.
https://www.youtube.com/watch?v=EBLNYuKLYD0
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks