Dosadno.
[SIZE=2]
[/SIZE]
![]()
TAKUMI
Dosadno.
Takodje, posebno ona prednja maska. Stari je mnogo ljepsi.
TAKUMI
Cc restajling?
ovi VW-i svi izgledaju isto, a sve se bolje i bolje prodaju...
![]()
Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram
ja bi jedan amarok, hvala lepo, /me likes amarok, ou yeah . /me onanise
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
http://www.pik.ba/artikal/1839877/go...sport-edition/ GOLF 1.6 d SPORT EDISHN (pogledajte pod ,,PITANJA,, sto ima od opreme-ne mogu da vjerujem)
Last edited by massa; 12-11-11 at 22:08.
1.6 53 kw!!!
TAKUMI
Znaci ima DES.
TAKUMI
:lolblue:
niujedne mi gace lastike nema
Bolestina!
TAKUMI
Kod R20 xenoni su serijala.
P.S. 50 000.
TAKUMI
Ti bi trebalo da bolje znas od mene, ovo na slici su ksenoni?
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Yeap. Kad si zadnji put vidio taku snaznu H7 sijalicu?
P.S. vidis li da je snop 3-4 metara ispred auta?
To je zato sto ima AFL, cim krene snop ide gore. To ne moze imat sa H7.
TAKUMI
Vidis li ti kako je snop zut? Moja h7 je jaca.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Snop moze da bude zuckast zbog podloge, a mozda ima 4300K?
TAKUMI
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks