View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 853 of 2251 FirstFirst ... 35375380384384985085185285385485585685786390395313531853 ... LastLast
Results 21,301 to 21,325 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #21301
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako nece Sofro prec na Rtcg samo ove nase utakmice da prenosi..e one mrtvake ne mogu slusat.

  2. #21302
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Oce li bit dje organizovano da se gleda?
    ima na CT
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  3. #21303
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  4. #21304
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    sve je na igračima...
    ... i selektoru. Onoj (defetistickoj) filozofiji koja je prethodila poslednjoj utakmici u Podgorici - ne smije biti mjesta. Sto, naravno, ne znaci da treba potcijeniti Cehe ali, prije svega, treba cijeniti sebe.

    __________

  5. #21305
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super..taman! Nisam odavno bio na Cetinje.No ćemo se pomes ka ona ženska rabota

  6. #21306
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Možda dobra vijest za nas loša za Čehe

    http://www.index.hr/sport/clanak/neu...u-/581411.aspx

    PETR ČECH zaista nema sreće. Čeh je slomio nos na utakmici Chelseaja kod Blackburna i liječnici su mu zabranili letjeti. Upitno hoće li uopće biti dostupan češkom izborniku za dva dodatna eurokvalifikacijska dvoboja protiv Crne Gore.

    "I dalje imam krvarenja, a boli me i glava. Čekamo trenutak kada će oteklina splasnuti kako bismo odlučili da li ići na operaciju odmah ili se zahvat može i odgoditi", rekao je Čech.
    U ponedjeljak se sasvim sigurno Čech neće priključiti Česima. U najboljem slučaju dogodit će se to u srijedu.
    Bude li se odlučio nastupiti, morat će igrati sa zaštitnom maskom na licu. S obzirom da zaštitnu kacigu na glavi nosi od teškog potresa mozga i loma lubanje prije šest godina, protiv Crnogoraca bi mogao nastupiti gotovo totalno zamaskiranog lica.
    Otkako se Cheh povrijedio pale su kvote na nas, a povecale se na chehe za oko 5%, ali mislim da ce jos vise da padaju do utakmice.

  7. #21307
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    raddujete li se povratku u Mojkovac ahahhahhhaha ada jedva ceka da se napije vode sa jaovista da ga zelja mine..
    A zipa ovo, jos od specijalnog izvjestaca Vijesti
    Da li ste gledali snimke utakmica Crne Gore? Ako jeste, šta ste vidjeli? Da li ste primijetili nešto što vas je zabrinulo?
    Ovo nista ne bi bilo cudno da pitanje nije upuceno selektoru Ceske, 5-6 dana pred utakmicu.

  8. #21308
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A zipa ovo, jos od specijalnog izvjestaca Vijesti

    Ovo nista ne bi bilo cudno da pitanje nije upuceno selektoru Ceske, 5-6 dana pred utakmicu.
    pa sto je cudno sto je pitao jel gledao utakmice i jel ga nesto zabrinulo, vaaljda je navikao na nase koji nista ne gledaju i nista ne brinu. )
    ma to su degeni ti iz vijesti, nekad sam vlio te novine a zaddnje vrijeme su uzasni i sve su gori tako da me ovakav amateizam ne cudi. dobro ga nije pitao a jeste li pozvali igrace na utakmicu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #21309
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja samo da iz prve ruke napisem da svi koji se spremaju za Prag, a nemaju kartu za tribinu dje su nasi navijaci, u Pragu je ne mogu kupiti da je zlatom plaćaju. "Svajcarci" sredjujte karte u Crnoj Gori jer se moze ispasti kratkih rukava

  10. #21310
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad su treninzi?
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  11. #21311
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo sad dodjoh sa treninga pa da vam prenesem moje utiske : Atmosfera je odlicna , igraci su vec na ovom prvom treningu kidisali ko da je trning pred mec ,jos nema jovetica , vucinica i jos nekilocine.Sto se tice Base i Dzudovica oba su trenirali odvojeno, prvo su malo sa loptom igrali pa je posle Dzudovic nastavio trcanje oko terena , dok je Basa prekinuo trening.Mislim da ce oba konkurisati za prvi tim.Igraci koji su se danas izdvojili na treningu su bili ; Vukcevic koji je bio bas raspolozen i Delibasic ovi ostalo stanadardno.l

  12. #21312
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vala su prećerali sa Češkom....dobro nisu stavili kvotu 1,25....


    http://www.flashscore.com/detail/nZx8R9mc/#match-summary
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  13. #21313
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Vala su prećerali sa Češkom....dobro nisu stavili kvotu 1,25....


    http://www.flashscore.com/detail/nZx8R9mc/#match-summary

    sto ti ima cudno u ovoj koti ?

  14. #21314
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    ne znam GuGI da li znas ali cesi nikada nisu propustili EP od kada su samostalni? Ljudi lakse malo sa tom euforijum sve ce nam se vrnut ka bumerang kako smo krenuli.

  15. #21315
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ne znam GuGI da li znas ali cesi nikada nisu propustili EP od kada su samostalni? Ljudi lakse malo sa tom euforijum sve ce nam se vrnut ka bumerang kako smo krenuli.
    To je to.Mene sve ovo podsjeca ko mec protiv Bugara vec upisana 3 boda kad ono prc

  16. #21316
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Sva ova prica da nemaju podrsku i to me plasi jer normaalno je da ce kidisat i trudit se da odigraju sto bolje da bi zadobili povjerenje navijaca.Tako da ne treba te stvari gledat..

  17. #21317
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Kvota da se Cg kvalifikuje je 2.50 na bet365, valja uplatit

  18. #21318
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Vala su prećerali sa Češkom....dobro nisu stavili kvotu 1,25....


    http://www.flashscore.com/detail/nZx8R9mc/#match-summary
    Do juce kvota na Crnu Goru je bila 5.5, a danas je 5.0 i nastavice da pada sto mech bude blizi. Uplatih na CG malo povece pare dok je kvota bila 3.85 da CG dobije, a pare se vracaju ako bude nerijeseno ("Draw no bet"). Inace, ne igram kladionicu ali ovakvu kvotu nijesam moga propustit, jos je to moja zemlja za koju se kladim!

  19. #21319
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    ... i selektoru. Onoj (defetistickoj) filozofiji koja je prethodila poslednjoj utakmici u Podgorici - ne smije biti mjesta. Sto, naravno, ne znaci da treba potcijeniti Cehe ali, prije svega, treba cijeniti sebe.

    __________
    Slaganje po chetvrti ili peti put? Defetizam nam je najgori neprijatelj.
    Deserve's got nothing to do with it.

  20. #21320
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Do juce kvota na Crnu Goru je bila 5.5, a danas je 5.0 i nastavice da pada sto mech bude blizi. Uplatih na CG malo povece pare dok je kvota bila 3.85 da CG dobije, a pare se vracaju ako bude nerijeseno ("Draw no bet"). Inace, ne igram kladionicu ali ovakvu kvotu nijesam moga propustit, jos je to moja zemlja za koju se kladim!
    padaju kvote lagano na nas.
    i za ovu prvu utakmicu u prag, neke kladionice nasu pobjedu vrednuju sa 3.8.

  21. #21321
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    sto ti ima cudno u ovoj koti ?
    Premala na Cehe , a prevelika na nas////
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  22. #21322
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pusti de ja se nadam da ce nas i Cesi potjecniti ko kladionacari isto pa da im pokazemo onda u te dvije utakmice kako i sta.

  23. #21323
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Podcijenili ili ne , tako ce im biti .. a i ja se nadam da cemo na X2 ili 2 ili DNB2 uzeti pare ...duboko sam ubijedjen da nasi nece izgubiti ....
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  24. #21324
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih samo volio da prestanu ovo ga govore:

    Delibašić: Ko zna kada će nam se ukazati ovakva šansa

    "Naš motiv ne može da bude veći od ovoga. Imamo šansu koja nam se neće ukazati u skorijoj budućnosti i daćemo sve od sebe da je iskoristimo", zaključio je 30-godišnji napadač.

    -Ovakav stav mi se nimalo ne svidja. Znaci u sledece kvalifikacije ulazimo sa stavom da necemo nista postici. Ne znam cemu takvo razmisljanje. Momci definitivno moraju malo vise da vjeruju u sebe!

    Sto se tice Dzudovica:

    "Već tri ili četiri dana radim individulno, kombinujem teren i teretanu. Utorak ili srijedu veče, u dogovoru sa doktorom, odradiću cijeli trening i tada ću vidjeti da li ću moći da igram", kazao je Džudović, kome je stradalo koljeno nakon brutalnog starta napadača CSKA iz Moskve Vagnera Lava.

    "Imao sam sreću, jer nakon onakvog starta obično ide lom noge, ili stradaju ligamenti koljena. Prava je sreća što nisam ozbiljnije povrijeđen", kazao je Džudović okupoljenom novinarskom bataljonu na trening kampu FSCG.
    Problem bi, međutim, moglo da predstavlja stanje Nikole Drinčića. Iako je u subotu odigrao kompletan meč za svoj tim, vezista Krasnodara osjetio je bol u mišiću nakon utakmice, pa je većerašnji trenig u trenerci i patikama odgledao sa strane.

    http://www.vijesti.me/sport/delibasi...a-clanak-45904

  25. #21325
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pusti ti pare nikakve pare ne mogu kupiti moju radost i prolazak na evropsko.

Page 853 of 2251 FirstFirst ... 35375380384384985085185285385485585685786390395313531853 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •