Page 52 of 825 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152552 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 20604

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #1276
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Zasto bi rizikovao zbog 70 eura?
    Pogotovo ako tamo ima robijašova koji su uvećali svoje penise, sipali su im vijagru u vodu, i taman traže da razviju novu vezu

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    A u spuz ako odlucis da ides ja vjerujem tek bi te za 10 god zvali, tamo nema mjesta ni za teza djela, a ne za pojas i pjesake
    Vidi se ko zna :mrgreen:

    Meni je drug MOLIO da ga više uzmu. A "EXPERTI" su mu dali poziv da se pojavi kod njih (određenog datuma), on omlatio s CT, spremio sve što treba (na 2-3 mjeseca)... I naravno, familija plače, opraštaju se, on omlati do tamo I VRATE GA :mad:
    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Da se pofalim, popih jednu kaznu kod Cetinja, Zagrablje mjesto ili tako nesto. 90 na 50 ogranicenje (ko to postavi tu oca mu ***** za vazda), ali bijehu neki posteni moNci (stariji neki i neki celavi) pa mi nalog samo napisase za 30 evara.
    Vracam se nazad juce, i danas opet tuda prolazim, oni psiu li pisu, i to samo ta dvojica, ka da samo 2 policajca u Cetinje postoje.
    ON TOPIC:

    Što je ovo s policijom danas? Prvo su me trljali na standardno mjesto, jer sam NAVODNO prošao kroz crveno, a bila mi je zelena strelica desno, pa prije 20min kod Euro Petrol pumpe. Duvao sam ka manit jedno 15 sekundi u dreger... Oči su mi došle ka Mišini Božoviću dok je8e... (naravno, 0,00; a pojas vežem i kad hoću da se preparkiram)...

    Izgleda da je bio prvi, stigle plate... Pa da ugrabe ljude dok nisu potrošili :mrgreen:
    Last edited by cvxcomputers; 03-11-11 at 02:24. Reason: Mišina, car i idol mladih koji žele da budu Chuck Norris medju yebatchima

  2. #1277
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    pa prije 20min kod Euro Petrol pumpe. Duvao sam ka manit jedno 15 sekundi u dreger... Oči su mi došle ka Mišini Božboću dok je8e... (naravno, 0,00; a pojas vežem i kad hoću da se preparkiram)...
    Jesi vidio, neko duva 15 sekundi a neko samo kaže da nije pio i-laku noć, prijatno.

  3. #1278
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

  4. #1279
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj debeli celavi sto zaustavlja mi je komso,strasno dobar domak ali jbg kad je policajac kad me zaustave vazda njega okrenem ali nisu do sad da kucnem,od kako vozim nisu me zaustavljali ni kaznu pisali

  5. #1280
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,912
    Thanked in
    4,304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ja sam View Post
    Taj debeli celavi sto zaustavlja mi je komso,strasno dobar domak ali jbg kad je policajac kad me zaustave vazda njega okrenem ali nisu do sad da kucnem,od kako vozim nisu me zaustavljali ni kaznu pisali
    ajde objasni se

  6. #1281
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ja sam View Post
    kad me zaustave vazda njega okrenem ali nisu do sad da kucnem,od kako vozim nisu me zaustavljali ni kaznu pisali
    Ne razumijem. Jesu li te zaustavljali ili nisu ? Nidje veze!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  7. #1282
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kasnije sam provalio sto sam napisao kakav sam debil bio sam u auto sa drugom kad su njega zaustavili a dok ja vozim nisu moze li ovako?

  8. #1283
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    moze al si mogao bit mastovitiji
    She is only here to annoy herself!

  9. #1284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Opet nista.
    Kaze: kad me zaustave vazda njega okrenem;

    pa onda: od kako vozim nisu me zaustavljali ni kaznu pisali

    Znaci, zaustavili su ga nekoliuko puta pa je okrenuo tog policajca.
    A onda, od kad je poceo da vozi NISU GA ZAUSTAVILI...
    TAKUMI

  10. #1285
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja sam provalio sustinu njegove price... on zna policajca i moze da se pozove na njega
    Njak Njak Njak

  11. #1286
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A da se mi ostali pozovemo na @Ja_sam, da bi se on pozvao na policajca jer ne mora da vozi ? :hopelessness:
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  12. #1287
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nisam ti ja nesto mastovit,ali bez zezancije dok sam ja za volanom nisu me zaustavljali a kad sam se vozio sa drugom iz Ko-Pg on nas je zaustavio jer je 17 km prekoracio brzinu ali me prepoznao pa nas je pustio bez kazne javite mi se ako vas on zaustavi pa mozda zavrsimo nesto ali da ne bude 50 preko ogranicenja i tako

  13. #1288
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    nema potrebe da se javljamo mi ćemo samo reć šifru

    On je.
    She is only here to annoy herself!

  14. #1289
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koja je kazna u slucaju da vas uhvate sa neregistrovanim autom?znam da se auto vozi u zetatrans, da li se meni pise kazna neka?

  15. #1290
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    8,148
    Thanks Thanks Given 
    661
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    zapale ga
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  16. #1291
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ne pise, dobijes i listicu jednu za bingo
    She is only here to annoy herself!

  17. #1292
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne bi se poziva na moje frendove policajce kad mi drug neki vozi,da ih naviknem ne,ne,ne
    ---Chelsea Fc---

  18. #1293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja bih ako recimo idemo negdje zbog mojih obaveza...
    TAKUMI

  19. #1294
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A to bih i ja,ali cesto me zovnu i kazu "eeee zovni onoga sto ga znas,evo vozacku mi uzimaju" itd
    ---Chelsea Fc---

  20. #1295
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Moj odgovor : E nek ti je uzmu slijedeci put pazi sta radis i kako se ponasas.... Da ti je stalo do vozacke, ne bi sranja pravio.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  21. #1296
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ajmo braco sa Androidima zajedno protiv radara
    http://www.norios.com/
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  22. #1297
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Ajmo braco sa Androidima zajedno protiv radara
    http://www.norios.com/
    Vrh ideja, samo me strah da će u CG biti premalo ljudi da bi ovo funkcionisalo. Koliko shvatam, bar svakih sat vremena neko mora da rifrešuje položaj murije

  23. #1298
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam rifresovao kad god sam isao za pg. al prodah milestone pa sad prc
    No signature here.

  24. #1299
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Montenegrooo
    Posts
    997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Digli su mi auto prije jedno 2 mjeseca isti dan sam ga podigao i nista nijesam platio. Trebalo jje u roku od 8 dana da se plati cini mi se 80 eura i nijesam platio. KAd ce stizat to i koliko ce morat da se plati?

  25. #1300
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    1,880
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    platices ne sjekiraj se. :joyous:
    makar duplo
    No signature here.

Page 52 of 825 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152552 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •