View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 852 of 2251 FirstFirst ... 35275280284284884985085185285385485585686290295213521852 ... LastLast
Results 21,276 to 21,300 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #21276
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Staro proročanstvo kaže: jedanaestog dana u jedanaestom mjesecu, jedanaeste godine, jedanaest sokolova ce se sruciti na glave jedanaest nesretnih Ceha i pocet ce tama.U jedanaest sati nocu, cjela Ceska ce biti zavijena u crno i bol, nezaustavljivi plac ce odjekivati Ceskom,a tad ce iz pepela da ustane najvatrenijii najjaci soko,ponos Crne Gore,koji ce vodjen pjesmom navijaca zapaliti nebo iznad zemlje u obliku srca i svi cemo glasno reci CRNA GORO VOLIMO TE!
    Last edited by djordjeto; 06-11-11 at 16:40. Reason: c

  2. #21277
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Kako se obruka Zverotic danas....htjede da izvede korner, ali udari nogom u zastavicu ...lopta u aut


    intervju sa pred$ednikom ceskog saveza, jel moguce da stadion nece pun bit???


    Da li očekujete nešto slično u prvoj utakmici u Češkoj, hoće li biti pun stadion?
    "Ne vjerujem. Naš stadion prima oko 20.000 gledalaca, nadam se da će biti pun, ali u ovom trenutku baš i ne vjerujem da će biti tako. Vidjećemo, naše je da se nadamo".
    http://www.vijesti.me/sport/znam-da-...n-clanak-45660
    Last edited by bo8an; 06-11-11 at 18:00.
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  3. #21278
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Počele pripreme za utakmice sa Češkom

    "A" selekcija Crne Gore večeras je odradila prvi trening u sklopu priprema za utakmice sa Češkom , koje se igraju u okviru baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo koje će se 2012. godine igrati u Poljskoj i Ukrajini.
    Na glavnom terenu Trening kampa FSCG na Starom aerodromu večeras je treniralo sedam već pristiglih igrača - Dejan Damjanović, Simon Vukčević, Miodrag Džudović, Luka Pejović, Mladen Kašćelan, Fatos Bećiraj i Radoslav Batak - a tokom noći očekuje se i dolazak Marka Baše. Ostatak ekipe doputovaće sjutra, kada će selektor Branko Brnović na raspolaganju imati sve igrače.
    Naša selekcija sjutra će trenirati u 18.00 časova, takođe na Starom aerodromu.


    Inace, Delibasic je nocas igrao od pocetka i zamijenjen je u 63 minutu.

  4. #21279
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Možda dobra vijest za nas loša za Čehe

    http://www.index.hr/sport/clanak/neu...u-/581411.aspx

    PETR ČECH zaista nema sreće. Čeh je slomio nos na utakmici Chelseaja kod Blackburna i liječnici su mu zabranili letjeti. Upitno hoće li uopće biti dostupan češkom izborniku za dva dodatna eurokvalifikacijska dvoboja protiv Crne Gore.

    "I dalje imam krvarenja, a boli me i glava. Čekamo trenutak kada će oteklina splasnuti kako bismo odlučili da li ići na operaciju odmah ili se zahvat može i odgoditi", rekao je Čech.
    U ponedjeljak se sasvim sigurno Čech neće priključiti Česima. U najboljem slučaju dogodit će se to u srijedu.
    Bude li se odlučio nastupiti, morat će igrati sa zaštitnom maskom na licu. S obzirom da zaštitnu kacigu na glavi nosi od teškog potresa mozga i loma lubanje prije šest godina, protiv Crnogoraca bi mogao nastupiti gotovo totalno zamaskiranog lica.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #21280
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default



    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #21281
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,967
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    nadamo se da nece branit...mada i da brani misha ce mu roknut 2 gola

  7. #21282
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

  8. #21283
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li se mozda ici na neki trening kolektivno ?
    1908.

  9. #21284
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    raddujete li se povratku u Mojkovac ahahhahhhaha ada jedva ceka da se napije vode sa jaovista da ga zelja mine..

  10. #21285
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Možda dobra vijest za nas loša za Čehe

    http://www.index.hr/sport/clanak/neu...u-/581411.aspx

    PETR ČECH zaista nema sreće. Čeh je slomio nos na utakmici Chelseaja kod Blackburna i liječnici su mu zabranili letjeti. Upitno hoće li uopće biti dostupan češkom izborniku za dva dodatna eurokvalifikacijska dvoboja protiv Crne Gore.

    "I dalje imam krvarenja, a boli me i glava. Čekamo trenutak kada će oteklina splasnuti kako bismo odlučili da li ići na operaciju odmah ili se zahvat može i odgoditi", rekao je Čech.
    U ponedjeljak se sasvim sigurno Čech neće priključiti Česima. U najboljem slučaju dogodit će se to u srijedu.
    Bude li se odlučio nastupiti, morat će igrati sa zaštitnom maskom na licu. S obzirom da zaštitnu kacigu na glavi nosi od teškog potresa mozga i loma lubanje prije šest godina, protiv Crnogoraca bi mogao nastupiti gotovo totalno zamaskiranog lica.
    Ceh je ne pola odbrane, nego pola njihovog tima. Nije sportski, a ni ljudski, ovo sto cu reci, ali da budem iskren, nadam se da nece biti sposoban da brani u petak. Zao mi je sto mu se desavaju ovakve stvari, ali ovo nije pitanje zivota ili smrti, nego (malo teza) povreda, a meni je vaznija moja reprezentacija od njegovog nosa koji ce ionako zarasti za dvije nedjelje.

    ____________

  11. #21286
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    ne znam ljudi... nikad nam se ovoliko stvari nije poklopilo. vazda smo neke muke mucili: povrede, suspenzije... a dobro prolazili.
    neka brani petr, nek ga djavo nosi. svakako ce mu joveta poslat par neodbranjivih suteva.
    p.s. da ne pricaju posle kako su ispali jer su bili hendikepirani.

  12. #21287
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #21288
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li Bog da da smo na slatke muke sto se tice odbrane.Iskreno se nadam da će ipak Savić,uz svo poštovanje prema Džudoviću,zaigrati od starta na poziciji stopera.Dobra je i stvar što je napoli-juve sinoć odložen,eto čisto da neki maler ne zadesi što se tiče Mirka...ćera nas je u zadnje vrijeme...
    Čeh je i maskiran kao hanibal lektor vrhunski golman,ali ako budemo stvarali šanse,ne piše mu se dobro.Jovetić u zadnje vrijeme ne cilja bez u malu mrežu.Čak ni golmani kao što je Bufon se tu više ne pitaju.....Vučinić je u dobru formu,totalno odmoran ulazi u utakmicu.
    Stručni štab mora da odigra veliku ulogu.Moraju da zaštite igrače od raznih psihoza....ne smijemo da izgorimo od želje.Jeste da je u pitanju najveći ulog svih vremena,ali u Prag moramo odigrati hladne glave i velikog srca.U podgorici dje neizbježni fanatizam dolazi do izražaja,možemo ih dobiti na sto načina.Kvalitetnija smo repka!

  14. #21289
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Baša se već sinoć javio stručnom štabu kako bi odmah počeo sa terapijama, jer i dalje ima neprijatan osjećaj kada pomjera rame. Međutim, do petka bi trebalo da bude sve u redu i Baša će gotovo sigurno komandovati odbranom “hrabrih sokola” u Pragu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #21290
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je lijep teren dje igraU...Fin nekako

  16. #21291
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce ipak Savic igrati prije Dzudovica, s obzirom da Dzudo i dalje ima problema sa koljenom.

  17. #21292
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  18. #21293
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj kaze drugacije:

    Bilek: Čeh će braniti protiv Crne Gore

    "Mislim da će biti spreman. Fraktura nosa nije nimalo ugodna, ali mislim da će sve biti u redu sa njim", rekao je Bilek na današnjoj konferenciji za novinare.

    Prvi čuvar mreže bi saigračima trebalo da se priključi u srijedu, kada će sa sobom donijeti specijalnu masku, koju tek treba da napravi u Milanu.

    "Za Petra ove utakmice neće biti previše ugodne, i zbog činjenice da Crna Gora ima dosta visokih igrača. Biće pod velikim opterećenjima, ali ja vjerujem u njega", kazao je Bilek, uz napomenu da neće da očajava, jer ima još dva golmana na raspolaganju (Jaroslav Drobni i Jan Laštuvka).

    Nije samo Čeh pod znakom pitanja, jer su povrijeđeni i prvi napadač Milan Baroš i štoperi Roman Hubnik i Jan Rajnoh.
    "Hubník ima problema sa leđima, a Rajnoh sa palcem, ali te povrede nisu ozbiljne. Baroš ima neke ožiljke na mišiću, bio je na pregledima da vidi je li ga pokidao, ali vjerujem da će nam se pridružiti".

    Selektor Češke je pripremio alternative ako Baroš ne bude igrao.

    "Ukoliko ne budem mogao da računam na Milana, pozvaću jednog od trojice igrača - Jana Štajnera, Vaclava Sverkoša ili Jana Hramostu", zaključio je Bilek, uz napomenu da bi Baroša u startnoj postavi mogli da zamijene David Lafata ili Tomaš Pekhart.

    http://www.vijesti.me/sport/bilek-ce...e-clanak-45848

  19. #21294
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Chesi bolnica... Sad ili nikad!
    Slazem se.

  20. #21295
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    I ako sad kiksamo, nema niko ništa da se buni niti da izmišlja - sve je na igračima. Tako i treba da bude.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  21. #21296
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    to me i najvishe brine...
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  22. #21297
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Forza Montenegro , dako prezivim do petka..

  23. #21298
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni Džudović zaslužuje da igra prije Savića! Džudo je stijena, jedina mana mu je što je spor inače za sve ostalo je klasa!



    A što se tiče Čeha, bolje da on brani. Jer , ne znam jeste li primjetili ali kad god uskoči drugi golman na važnu utakmicu to mu je utakmica života! Evo primjera, Sevilja-Barsa sad skoro što je bilo, Roma-Juve- Storari, Roma-Sampdoria-opet Storari prije 2 godine, itd.....
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  24. #21299
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li bit dje organizovano da se gleda?

  25. #21300
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Oce li bit dje organizovano da se gleda?
    Bice na svaki kanal u cg ja mislim

Page 852 of 2251 FirstFirst ... 35275280284284884985085185285385485585686290295213521852 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •