Kako se obruka Zverotic danas....htjede da izvede korner, ali udari nogom u zastavicu...lopta u aut
intervju sa pred$ednikom ceskog saveza, jel moguce da stadion nece pun bit???
http://www.vijesti.me/sport/znam-da-...n-clanak-45660Da li očekujete nešto slično u prvoj utakmici u Češkoj, hoće li biti pun stadion?
"Ne vjerujem. Naš stadion prima oko 20.000 gledalaca, nadam se da će biti pun, ali u ovom trenutku baš i ne vjerujem da će biti tako. Vidjećemo, naše je da se nadamo".



Reply With Quote
...lopta u aut 

svakako ce mu joveta poslat par neodbranjivih suteva. 

Bookmarks