a sta ako nemam pojas?
Eo veli Tiho da se veze stalno. Bolje nego da ti landara... If u now what i mean
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
a sta ako nemam pojas?
No signature here.
koliko ce mene kaznit zbog prekoracenja?
vozio sam 90 dje je bilo dozvoljeno 50.. :/
a zasto si vozio toliko cemu zurba.bolje da stignes po sata kasnije nego 5min ranije!
f6
niko mi ne odgovori.
fabija vidim ti imas iskustva s tim.
nepropisno parkiranje i dva nepropustanja pjesaka?
No signature here.
a recite mi, mora li kazna odmah da se plati kad izadjes pred sudiju ili imas neki rok?
A dogovorite se tamo, on ce ti rec da podjes do kuce i doneses za 10 minuta ako nemas kod sebe.
sport89 zezate te kedown. ne moze to.ali moze sudija da ti usitni ako nemas kod tebe sitno
f6
kolika bjese kazna za pojas? mora li i suvozac pojas stavit?
bio sam u sud i dadose mi onu minimalnu kaznu, nego da pitam sto se desava ako ne uplatim kaznu?![]()
KPD Spuž.._________________________I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me
Minimalnu? Koliko?
TAKUMI
mislim da je 50?
f6
znaci predlazes mi da ne placam nista nego da cekam da mi dodje novi poziv?
i oce li mi onda prisit jos koju paru ili???
mora li i suvozac da veze pojas,i u slucaju ne vezivanja istog,saobracajni policajac kaznjava:
a)vozaca
b)suvozaca
c)obojicu![]()
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"
E pa Žspu, here I come ;p
Zasto bi rizikovao zbog 70 eura?
TAKUMI
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks