sa 95% udesa kod nas nema veze tehnički pregleg i policija, isključivo (pre)brza vožnja, preticanje na punoj liniji i sl.. kome su krivi putevi, nek obrati pažnju na ograničenja brzine i nema problema..
jedino ko ima krivice su pravosudni organi i preblaga kaznena politika!!! za žestoka prekoračenja brzine, punu liniju, alkohol, prolazak kroz crveno i sl, kazna mora da bude ZABRANA upravljanja vozilima minimum GODINU dana (+ četvorocifreni iznos u eurima) i da ne postoji neko ko može vratit vozačku!!
kod nas ima dosta ljudi, što sa vezama, što sa parama, kojima nije problem pocijepat prijavu ili platit 150eura kazne!
kad bi se ovako nešto uvelo, viđeli bi stanje na putevima..







Reply With Quote

Bookmarks