Jesi kontaktira Vasa, možda bi ga kupio da napravio kolekciju ? Prodaje nekakvu borovu šumu u Bosnu godinama, valjda je prodao do sad![]()
Jesi kontaktira Vasa, možda bi ga kupio da napravio kolekciju ? Prodaje nekakvu borovu šumu u Bosnu godinama, valjda je prodao do sad![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks