zato što znaju da će sudija reć - platite to u 5-6 rata, pa oni uplate 1-2 ili 3 tri i doviđenja.. ali da ih rebne 1000+ eura, ne bi budi siguran, ni ovi što imaju da plate..
i tu zakon onda stupa - vozio si iako si imao zabranu upravljanja od npr. 1godine? - zabrana upravljanja 3 godine i 3000+ eura..
da ovako nešto imamo u našem pravosudnom sisitemu, gledali bi itekako i đe puna linija i crveno..
p.s. ali sa druge strane, je li, treba izaći u susret ljubitelji trka pa napravit jednu kružnu stazu, pa dozvolit vožnju po toj stazi uz odgovarajuću naknadu (kao u CRO ili EU), organizovat vikendom npr.trke na 401 i sl.. da se i izdušuje, bez ugrožavanja ljudi koji vole da poštuju propise..






Reply With Quote
Bookmarks