Ovoga nema ni u USA.
Evo brat prodaje pis'ivi EMTRI 1995, sa oko 130 000 milja - 10 000 dolara.
Ovoga nema ni u USA.
Evo brat prodaje pis'ivi EMTRI 1995, sa oko 130 000 milja - 10 000 dolara.
TAKUMI
nesto mu fali jer bi prvi Austrijanac/Njemac koji bi oglas vidio dosao da ga uzme, posto su Slovenci u EU ne bi placao ni carinu ni nista
vidim da je god. proizvodnje 1999. a da je prva registracija 2004. (?!) tako da ko zna sto je u pitanju
She is only here to annoy herself!
Van Hojdonk je takođe označio seriju 3 kao auto koji predstavlja jezgro brenda. Dizajn serije 1 je, po njegovim riječima, mogao da bude više avanturistički, ali serija 3 je morala da zadrži porodično lice![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
sad ce za benglom da kukaju
ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje
Bangle je dizajnirao 6, 7 i 5. 5 je bomba, 6 i 7 koma. Uzas.
TAKUMI
Boyer. E36. E38. End
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
e38 i ćaoooooo, voziću ga opet ne zvao se ja Jole! Moram bar zbog Don Juan-a, da ga pravim ljubomornim a on da priča kako nemam para za goriva, srećna vremena!![]()
izmedju nesto....
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Ja mislim da je mala privreda.
TAKUMI
sto je ovo neka droga jeli?
http://www.autodiler.me/auto_oglasi/517#
a precera ga sa cijenom pa da je od zlata...
Osim cijene koju necu komentarisatodvratan je. I felme, i ona kaki boja unutrasnjosti, tablice....
![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
najjaci auto u taj kvart, zato je na cijenu![]()
Unutrasnjost je KILLER!!!
TAKUMI
Gospodine nije droooga...
To je DVAOSAM motor, znaš kako ide? OSTROGAMI u put ga ne možeš uves'.
Deve'setOsmo godište, prezadnje serije, prevrh očuvan!
Još ima spoIler, i 17 točak, EMOVE branike. ejndžlajz original iz Turske + farove s obrvicama.
Ima i "plehtaste" patosnice, tvrdi krov, enterijer na koji niko nikad prdnuJo nije, volan od tisovine, ma masažu mOOdah od opreme. NEZNAM šta biti?!...
I još tako to...
Znaš ti koja je ovo mašinerija u Berane krEEEalju? Svako se obrne kad prođeš![]()
Vjerujem da ide oko 6 sekundi do 100
Ovo je vrh!
"pojacivac za brzinu" wtf?!
She is only here to annoy herself!
U prevodu Nitro![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks