Page 69 of 510 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 12741

Thread: BMW Club!

  1. #1701
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DAKA-HN View Post
    Dugo sam cekao da predstave novu trojku...
    Kao po obicaju svima ce biti lijepsi stariji modeli ovo ce biti promasaj,imat ce milion problema ali ja cu gledati da ovo bude moj sledeci auto!
    Nova trojka predobro izgleda, jeste da je "baby" petica f10, ali ne vidim ništa loše u tome jer je i ona savršenstvo

    p.s. Vidjeh ljubičasti M5 E60, sa crnim gloss felmama, izgleda BRUTALNO dobro!

  2. #1702
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa petica je baby sedmica, sto je OK jer sedmica izlgeda odlicno, onda trojka je baby petica sto je OK jer petica izlgeda odlicno.
    Jedino stvar je sto ne volim kad su toliko slicni.
    TAKUMI

  3. #1703
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    nece oni da rizikuju sa radikalnim promjenama, samo nesto minimalno, i onda ne mogu da omanu u prodaji... a njima je najmanji problem odradit novi dizajn,no ako se narODU ne svidi prestigoše ih Merc i BMW.

  4. #1704
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Fabija, slazem se da nije bas ok kad su svi nekako isti, ali opet, nije da se ne mogu razlikovati, kao npr. Audi

  5. #1705
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Ne razumijem što si htio da kažeš Ja kolko vidjeh, 335d cipovan ima 700nm obrtnog, nije to za bacit
    htio sam da kazem da je medjuubrzanje bitno samo onima koji ne umiju da saltaju
    She is only here to annoy herself!

  6. #1706
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bogami i e90 prije facelifta je dosta lijep. Nova trojka je lijepa, samo mi se ne svidja to sto su farovi spojeni sa, kako na video kazu, bubrezima(resetkom).

  7. #1707
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    e90 mora da ima ogromne, dobre felme, niskoprofilne gume, dobru boju, da je zatamnjen... a ova nova trojka mislim da uzivo ima da izgleda perverzno

  8. #1708
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default


    ne zajebavajte da je ovo ruzhno, samo neke druge felge i perverzija
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  9. #1709
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Bogami i e90 prije facelifta je dosta lijep. Nova trojka je lijepa, samo mi se ne svidja to sto su farovi spojeni sa, kako na video kazu, bubrezima(resetkom).


    e90 mi je dobar jedino u bijeloj boji, 18", M look.
    Ovo drugo je sve voda.
    TAKUMI

  10. #1710
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Fabija, slazem se da nije bas ok kad su svi nekako isti, ali opet, nije da se ne mogu razlikovati, kao npr. Audi
    A bogomi ih ja bas lako ne mogu razlikovat

  11. #1711
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    A bogomi ih ja bas lako ne mogu razlikovat
    ne kad si corav

  12. #1712
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    TAKUMI

  13. #1713
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  14. #1714
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hahhaha a kak me zeznu Juan hahaha NOT
    Sami kazete da su sva tri ista a sad se smijete kako ne mogu poznat aooo
    A smije se covjek koji nosi naocare FAIL

  15. #1715
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    htio sam da kazem da je medjuubrzanje bitno samo onima koji ne umiju da saltaju
    U potpunosti se ne slazem sa ovim ti postom. Mislim da odem nedje da se trkam [dje kod nas???] to nije problem, uvijek si tu, u obrtajima, saltas, kocis i cuda cinis al razmisljas li da vozis svakodnevno takav auto? Ne daj boze kakvu familiju? Bebu? Zenu? Djecu? Roditelje? Pa da ih cimas na 5iljada da bi pretekao? Ja za to nemam obraza.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  16. #1716
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    medjuubrzanje? meh...
    ja ponekad kad ocu da preteknem nekoga opusteno moram da ubacim u 6tu brzinu da ne izgleda kao da se trudim previse :P
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  17. #1717
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Tvoj sledeci auto je Golf VII i brisi odavde.
    zasto si ljubomoran?pusa za tebe i provozat cu te

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Nova trojka predobro izgleda, jeste da je "baby" petica f10, ali ne vidim ništa loše u tome jer je i ona savršenstvo

    p.s. Vidjeh ljubičasti M5 E60, sa crnim gloss felmama, izgleda BRUTALNO dobro!
    F10 je super auto,ludilo izgleda ali za "nase potrebe" trojka zavrsava posao a i dosta manje se para gubi...

  18. #1718
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    medjuubrzanje? meh...
    ja ponekad kad ocu da preteknem nekoga opusteno moram da ubacim u 6tu brzinu da ne izgleda kao da se trudim previse :P

    TAKUMI

  19. #1719
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DAKA-HN View Post
    F10 je super auto,ludilo izgleda ali za "nase potrebe" trojka zavrsava posao a i dosta manje se para gubi...

    Za nase potrebe? Za cije nase potrebe? Znas li da postoje porodicni ljudi?
    TAKUMI

  20. #1720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A što je ovo, vazda se čudu načudim kad čitam forum i vidim da većina vas tvrdi da su starija kola bolja no nova...wtf ?! je li problem što čekate da dobro ostara da bi ga mogli kupit jer će ta za 10 godina sigurno reć da je ovaj model sad wrhunski . Vjerovatno Don Juan iz Murtovine zna bolje od inžinjera iz bmw što je moderno. Za Podgoricu je e34,e36, e38, e39 dobar auto, lijepo izgleda ali je svjetlosnim godinama daleko po svemu od novih modela.

    Na temu sad, trojčica je bombona. Samo mi se ne sviđa ova kategorizacija na sport, modern, elaganc... podsjeća me na Mercedes.


  21. #1721
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,127
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nova trojka mi nije legla na prvu, ali vidjećemo. Ni 1 mi se nije sviđala, pa sam se navikao. Doduše, E60 i dalje ne podnosim. Enterijer izgleda OK, mozda malo ima primjesa novog Lexus dizajna, ali generalno, to je 5 u malom.
    U kvlaitet i dinamiku vožnje ne treba ni malo sumnjati.

  22. #1722
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    A što je ovo, vazda se čudu načudim kad čitam forum i vidim da većina vas tvrdi da su starija kola bolja no nova...wtf ?! je li problem što čekate da dobro ostara da bi ga mogli kupit jer će ta za 10 godina sigurno reć da je ovaj model sad wrhunski . Vjerovatno Don Juan iz Murtovine zna bolje od inžinjera iz bmw što je moderno. Za Podgoricu je e34,e36, e38, e39 dobar auto, lijepo izgleda ali je svjetlosnim godinama daleko po svemu od novih modela.

    Na temu sad, trojčica je bombona. Samo mi se ne sviđa ova kategorizacija na sport, modern, elaganc... podsjeća me na Mercedes.
    A cuti avetinjo za tebe nije preko golfa dvojke,bmw ti je bio kao nepokretna imovina ispred kuce,nijesi mu ulje moga zamijenit a ne neshto drugo,2km si prelazio mjesecno a koristio si ga mjesto kucare za pashcad

  23. #1723
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Za Podgoricu je e34,e36, e38, e39 dobar auto, lijepo izgleda ali je svjetlosnim godinama daleko po svemu od novih modela.
    onda je e46 san nova ?

  24. #1724
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    A cuti avetinjo za tebe nije preko golfa dvojke,bmw ti je bio kao nepokretna imovina ispred kuce,nijesi mu ulje moga zamijenit a ne neshto drugo,2km si prelazio mjesecno a koristio si ga mjesto kucare za pashcad
    XAXAXAXAXAXA sta se radiiiiiii !

  25. #1725
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    A cuti avetinjo za tebe nije preko golfa dvojke,bmw ti je bio kao nepokretna imovina ispred kuce,nijesi mu ulje moga zamijenit a ne neshto drugo,2km si prelazio mjesecno a koristio si ga mjesto kucare za pashcad
    hahahahahahahahaha, keako je u Murtovinu ? Nije ni čudo da si prešao pola miliona kilometara, do prodavnice ti treba 10km

    Quote Originally Posted by qwert View Post
    onda je e46 san nova ?
    Da, mislio sam da napišem i e46 ali sjetih se da ga ti kupuješ evo već druga godina što znači da je san nekome


Page 69 of 510 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  2. GM Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 86
    Last Post: 09-03-11, 16:54
  3. PSA Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 214
    Last Post: 15-02-11, 16:03
  4. www club
    By Drug Tito in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-05, 18:37
  5. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •