za remap u koji upisu malo drugacije brojeve uzmu 300 eura vise
![]()
za remap u koji upisu malo drugacije brojeve uzmu 300 eura vise
![]()
She is only here to annoy herself!
pata-pata sa zelenom četvorkom...
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Ne mo' zaebavat.
Prastajte ako je bilo, ja tek juce vidjeh...
http://www.miloslekovic.com/marketin...tija-audi-bmw/
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
bilo bilo...al nije lose vidjet jos koji put![]()
hahahah ao lose li fore....
Subaru objasnio :mrgreen:
Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram
Nezahvalna dužnost...
![]()
![]()
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Sto je ovo? Nova trojka pretpostavljam?
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Nova trojka, stara priča...
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Pfffff ne svidja mi se kapi. e92 ljepsi, e46 najljepsi, e36 na vr glave, e30 najjaci i e21 majka svih ovih mucenika.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Nije los,svidja mi se sto ''tanak'' naprijed pa djeluje pomalo retro,crvena naj...
niujedne mi gace lastike nema
Zadnja lijepa trojka je e46.
Zadnja dobra trojka je...335i.
TAKUMI
Slazem se,i to e46 prije fejslifta.
![]()
niujedne mi gace lastike nema
Svi prije 1999. god...
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
e92 nije lijep? omg............
Lijep je e92, a ova nova trojka je ista ka' petica...
![]()
mozda ova limuzina nove 3-ke i ne izgleda nesto precerano... ali mislim da ce m3 bit brutalan.....
Dugo sam cekao da predstave novu trojku...
Kao po obicaju svima ce biti lijepsi stariji modeli ovo ce biti promasaj,imat ce milion problema ali ja cu gledati da ovo bude moj sledeci auto!
Tvoj sledeci auto je Golf VII i brisi odavde.
TAKUMI
za mene se nije pravio preko e38
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks