Ne umijem da stekam, i kad krenem vazda puknem pare na banalnu stvarpare su tu da bi se trosile...izdrzavaju me moji , mada ja im vracam time sto sam dobar student i dobar momak
DD Jos koju god i sam svoj covjek, ne znam kako je to, ali djeluje mi najljepse
))



pare su tu da bi se trosile...izdrzavaju me moji , mada ja im vracam time sto sam dobar student i dobar momak
DD Jos koju god i sam svoj covjek, ne znam kako je to, ali djeluje mi najljepse 

tako da ce se potrosnja ovih par mjeseci kod mene ( lise tih 2000) svesti na nekih 50e mjesecno u vr' glave

Bookmarks