View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 783 of 2251 FirstFirst ... 28368373377377978078178278378478578678779383388312831783 ... LastLast
Results 19,551 to 19,575 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #19551
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovi mora da izlaze u berlin:lolblue:

  2. #19552
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    pusti te ih, da ne kazu da smo netolerantni prema duginoj populaciji. mi kao grupa navijaca smo evropski navijaci sirokih shvatanja. samo se vi mazite))
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #19553
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Copy paste iz vijesti...

    U Švajcarsku putuju: Mladen Božović, Srđan Blažić, Draško Božović, Luka Pejović, Vladan Adžić, Stefan Savić, Radoslav Batak, Marko Baša, Milan Jovanović, Mladen Kašćelan, Nikola Drinčić, Marko Ćetković, Elsad Zverotić, Vladimir Božović, Dejan Damjanović, Radomir Đalović, Petar Grbić i Andrija Delibašić.


    Koji će tim izać sjutra pitanje je. Ako se ide logikom da ne igraju ovi s kartonima a ide se sigurno, onda bi to trebao bit sledeći tim

    Blažić (sigurno će njega stavit i neka će naravno), Draško Božović i Luka Pejović bekovi, Batak i ovaj Adžić iz Rudara štoperi, sredina Kašćelan (može da dobije žuti slobodno ), vjerovatno i Zverotić ili Vladimir Božović uz njega, Ćetković, Grbić, Delibašić ili Đalović i Damjanović...

    Vjerujem da ni Švajcarci neće izać sa najjačim timom, tako da će to bit skoro pa prijateljska utakmica, ali opet siguran sam da nas neće nešto lagano dobit čak naprotiv, vjerujem da im možemo uvalit par komada samo je pitanje i kolko ćemo primit

    Sjutra će bit dobre utakmice za gledanje Slovenija-Srbija i Francuska-BIH. Mislim da će Srbi teško dobit, a u Parizu može svašta bit...

  4. #19554
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    shvajcarci ce valja standardni tim da postave, nece bit nishta novo
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  5. #19555
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    pg
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja se nadam da se Zverka u petak ispisa sa te pozicije. To mi je ka Duljaj na beka u svoje pero. Tek kad se prebačio u sredinu i kad je Savke posa desno, to je blo pravo. Realno sada kada je i Savo tu, Savić, ona tri hlafa, imamo dosta prostora da odbranu skockamo.Definitivno onaj Kascelan ne bi bio pojachanje ni za Mogren a ne da igra za reprezentaciju. Ali sada znamo da Pekovic, Zverka i Drincic mogu da konkurisu za ta dva mjesta u sredinu. Gore nas ima masu ali nam fali jedan pravi AMC. To ostavljamo Brni da odluci koja opcija za gore je najboljaSada na kraju ovog ciklusa smatram da smo ODLICNA eeekipa! Aj ako bog da pa u Švedsku u Baraž. K....m po bijeloj šveckoj sisi
    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Jer Zverotic nije igrao desnog beka , eto zato nisu prosli Momka necu da ga krivim jer sam mu stvarno veoma zahvalan na svemu sto je uradio (gol protiv Eng i Bug) ali se ne snalazi na toj poziciji , to smo vidjeli i protiv Velsa i sad se to ponovilo .. Al cim je Savke zauzeo tu poziciju pa-pa Young Naravno da je i Zverka potpomogao odbrani iz sredine , kao sto je radio i na Vembliju ..

  6. #19556
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja mislim da smo i sa ovom ''rezervnom'' ekipom tu sa Svajcarcima.Mozda i dobijemo,ako odbrana bas ne usere.I protiv Irske smo,kad nije bilo bitno, poslednju utakmicu u kvalifikacijama odigrali dobro,aj sad da ponovimo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #19557
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Moram priznati da sam još pod utiscima utakmice
    Znate svi da je onu večer na utakmici Crna Gora vs Engleska u studio RTCG-a jedan od gostiju bio i Ljubomir Radanović,znamo takodje svi za njegov pogodak protiv Bugarske u zadnjim sekundama utakmice kao što je i Delibašić postigao protiv engleza,deja vu
    ..evo video oba gola zajedno...

    Andrija Delibašic i Ljubomir Radanović - Crna Gora vs Engleska i SFRJ vs Bugarska (deja vu)

  8. #19558
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    a kad vidim bataka u tim smrkne mi se, trebali bi jos jednog stopera za rezerve izmisliti, za kascelana si u pravu al ajde svidja mi se. podsjeca me na djalovica zna da trci)) sve u svemu posle 2 ciklusa svidja mi se ekipa. legle su kockice kako treba samo je vremena trebalo, mislim iz ove perspektive i nismo mogli vise u prve kvalifikacije, isto treba lutanja da bi se sklopilo sve. pa klub kad uzme par novih igraca treba im dosta vremena da se uklope a treniraju svaki dan zajedno a ne reprezentacija koji imaju 10 treninga u godinu dana,
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #19559
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Moram priznati da sam još pod utiscima utakmice
    Znate svi da je onu večer na utakmici Crna Gora vs Engleska u studio RTCG-a jedan od gostiju bio i Ljubomir Radanović,znamo takodje svi za njegov pogodak protiv Bugarske u zadnjim sekundama utakmice kao što je i Delibašić postigao protiv engleza,deja vu
    ..evo video oba gola zajedno...


    Andrija Delibašic i Ljubomir Radanović - Crna Gora vs Engleska i SFRJ vs Bugarska (deja vu)
    imas + odoh da odgledam utakmicu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #19560
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Hahaha koji sam ja stari panjat sjećam se ove utakmice ka da je juče bila a ne znam što sam ruča prekjuče.

  11. #19561
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gledah sad snimak Vels - Svajcarska. Stvarno nisu zasluzili da idu u baraz, a ako ovako odigraju, cak ce Batak i drustvo da im daju pumpica. Nevjerovatno kako su lose odigrali mozda i odlucujucu utakmicu.

  12. #19562
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Gledah sad snimak Vels - Svajcarska. Stvarno nisu zasluzili da idu u baraz, a ako ovako odigraju, cak ce Batak i drustvo da im daju pumpica. Nevjerovatno kako su lose odigrali mozda i odlucujucu utakmicu.
    ma ko ih sisa.
    dajte tu estoniju, cesku ili dansku.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #19563
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Sad procitah da se za baraz ne gleda FIFA rang lista nego UEFA koaficijent koji selekcija ima kroz rezultate u ciklusima za EP 2008,SP 2010 i ovom za EP 2012,a sad posto mi nismo ni ucestvovali u kv za EP 2008 (Srbija preuzela sva prava(ne vjerujem i obaveze) bivse drzave) vjerovatno cemo bit poslednji od 8 timova i bicemo podredjeni
    Sad po grupama:
    grupa A: Najvjerovatnije Turska(polufinalisti EP,vjerovatno povlasceni)
    grupa B: Najvjerovatnije R.Irska(baraz za SP ispali,nisu igrali EP,vjerovatno podredjeni opet),kojim slucajem Jermenija da dobije u Dablinu definitivno podredjena
    grupa C: Srbija bi mogla bit povlascena ako se neki rezultati potrefe,a Estonija bi bila na zacelju sa nama
    grupa D: Francuska je favorit da bude prva ali ev drugo mjesto bi je lansiralo u zonu povlascenih,Bosni bi ovo bio drugi baraz uzastopno ali tesko da bi to bilo dovoljno za povlascene(osim da se plasiraju u baraz i mi i jermeni i estonija i npr belgija)
    grupa E: Svedska ako pobijedi Holandiju je najbolja druga,a ako izgubi ili remizira vjerovatno ide u povlascene mada i nije imala neke strasne rezultate u ovom 6godisnjem ciklusu
    grupa F: Nista odje gotovo nije,Grci ne smiju da izgube a gruzijci su jako opasni doma,svejedno ili Grcka ili Hrvatska da odu u baraz bice povlasceni(Grci su bili na oba prethodna prvenstva a hrvati su bili bum eura poslednjeg)
    grupa G: Mi drugi,vjerovatno zbog propustenih kv 2008 i poslednji od 8,ali siguran sam da ce svi htjeti da nas izbjegnu
    grupa H: Tu ko god da bude drugi,Portugal ili Danska najverovatnije ce biti najbolji drugi,jer tesko da ce Svedjani da dobiju Holandiju(oni kao i njemci nikoga ne pustaju),bez obzira u baraz bi Portugal bio Povlascen a za Dansku i nisam siguran dje bi zavrsila
    grupa I: Mnogo vece sanse da bude druga ima Ceska koju su vec po novina svi zacrtali kao pozeljnog protivnika,mada nije imala neke rezultate pa pitanje bili usla u prvi sesir dok skoti bi definitivno bili podredjeni

    Realna varijanta je,povlasceni da budu:Turska,Hrvatska,Svedska i Ceska Republika a podredjeni da budu: Srbija,Bosna i Hercegovina,Republika Irska i mi
    najteza solucija bi bila: Francuska,Portugal,Svedska,Turska podredjeni: Srbija,Republika Irska,Hrvatska i mi
    sa iznenadjenjima "manjih": Svedska,Hrvatska,Bosna i Hercegovina,Belgija podredjeni: Skotska,Jermenija,Estonija i mi

  14. #19564
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Gledah sad snimak Vels - Svajcarska. Stvarno nisu zasluzili da idu u baraz, a ako ovako odigraju, cak ce Batak i drustvo da im daju pumpica. Nevjerovatno kako su lose odigrali mozda i odlucujucu utakmicu.
    mislili su sigurno da lagano dobijaju Wales, i koncentrisali su se bili na nas, shvajcarski komentator vishe je govorio o nama no o shvajcarcima
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  15. #19565
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kranjčar: Ako budem selektor Hrvatske,ne želim Crnu Goru u baražu

    Zlatko Cico Kranjčar je na pragu novog posla- bivši selector Crne Gore je uz Igora Štimca glavni kandidat da naslijedi Slavena bilića na klupi reprezentacije Hrvatske, pišu tamošnji mediji. Bilić je na meti kritika hrvatske javnosti nakon poraza „kockastih“ od Grčke u Pireju (2:0). Mediji su Bilića nazvali „bivšim“, pošto je kolo prije kraja kvalifikacija daleko od direktnog plasmana za prvenstvo Evrope.
    Potvrda se čeka na sjednici Izvršnog odbora HNS-a u srijedu popodne, dan poslije utakmice Hrvatska- Letonija. Ukoliko Izvršni odbor digne ruku za Krajnčara kome se daju veće šanse u odnosu na Štimca i iznenadnog favorita samog Slavena Bilića, Stanka Poklepovića, sudbina se može poigrati sa bivšim selektorom „hrabrih sokola“. Jer, postoji mogućnost da Hrvatska u eventualnom baražu izvuče Crnu Goru, pošto će „kockasti“ biti u povlašćenom šeširu prilikom žrijeba. Cico je juče za Dnevne novine rekao da ne želi da gleda taj film.
    - Ako dođe do promjena u Hrvatskoj, ne bih želio meč sa Crnom Gorom u baražu. Crna Gora je kvalitetna reprezentacija, potvrda je stigla u ovim kvalifikacijama, pošto je ciklus završen ispred Bugarske i Švajcarske“, rekao je za Dnevne novine Cico Krajnčar.

  16. #19566
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Ne bih ja Bonju "odmarao". Nema ga od chega chuvat', a ni odmarati. Neka brani i tamo da se malo sam sa sobom vidi... Preloshe je izgledao onu noc na zagrijavanje, bash sam ga pratio... Pao je psihichki masu.
    Slazem se.

  17. #19567
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cogerchina View Post
    Realna varijanta je,povlasceni da budu:Turska,Hrvatska,Svedska i Ceska Republika a podredjeni da budu: Srbija,Bosna i Hercegovina,Republika Irska i mi
    najteza solucija bi bila: Francuska,Portugal,Svedska,Turska podredjeni: Srbija,Republika Irska,Hrvatska i mi
    sa iznenadjenjima "manjih": Svedska,Hrvatska,Bosna i Hercegovina,Belgija podredjeni: Skotska,Jermenija,Estonija i mi
    je li ovo 100% sigurnoi da nam ne mogu doć SRB i BIH?

    nije to loše, još ako portugal i francuska budu prvi u grupama, sužava se krug opasnih protivnika..

  18. #19568
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo o navijanju i himni nashoj. Kao shto se vidjelo, Englezi svoju pjevaju obavezno 5-6 puta tokom utakmice. Zashto $ever to ne radi?? Ionako nam repertoar nije suvishe raznovrstan a bar "Oj svijetlu" svi znamo otpjevat...

  19. #19569
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto ce, nije branio odavno na utakmice, ovi ga iz kluba ne pustaju da brani u prvi tim...

  20. #19570
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve igrace koji su poceli protiv Engleske + Basu bih odmorio. Nema potrebe ni Zverotic da igra iako nema kartona jer ih moze zaradit protiv Svajcarske pa posle mora da se cuva u baraz.
    Ovako bih ja to.

    ----------bozovic-----------
    --d.bozovic--adzic--batak--pejovic-- Dajgle nam odbranu bez SVIJA
    --grbic--kascelan--drincic--cetkovic--
    -----damjanovic---delibasic----

  21. #19571
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by frnjok View Post
    Malo o navijanju i himni nashoj. Kao shto se vidjelo, Englezi svoju pjevaju obavezno 5-6 puta tokom utakmice. Zashto $ever to ne radi?? Ionako nam repertoar nije suvishe raznovrstan a bar "Oj svijetlu" svi znamo otpjevat...
    Poslije baraza bi trebalo ozbiljnije krenut u pravljenje jednog CDa!!Sto se Engleza tice oni i nemaju neke pjesme lise nekih kluBskih koje forsiraju iskljucivo kad im igraju klubovi!

  22. #19572
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    Sve igrace koji su poceli protiv Engleske + Basu bih odmorio. Nema potrebe ni Zverotic da igra iako nema kartona jer ih moze zaradit protiv Svajcarske pa posle mora da se cuva u baraz.
    Ovako bih ja to.

    ----------bozovic-----------
    --d.bozovic--adzic--batak--pejovic-- Dajgle nam odbranu bez SVIJA
    --grbic--kascelan--drincic--cetkovic--
    -----damjanovic---delibasic----
    Nebih ja Drincica, bolje ga je sacuvati za baraz. Neka stavi Vladimira Bozovica.

  23. #19573
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Zasto bi se pjevala himna na sjeveru ? Himna se pjeva prije pocetka meca i nema potrebe da se opet kasnije forsira na tribini. Himne nijesu za tribine, pa neka je englezi pjevaju.

  24. #19574
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa u nedostatku pjesama (koji je evidentan jako) mislim da bi nam dosta toga dobro došlo. Ne kažem da sad pjevamo "Jutros mi je ruža procvjetala" ali nam definitivno treba još pjesama... Evidentno je da se i navijači sami smore pjevajući 3 4 pjesme.


  25. #19575
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogami nemam ja ništa protiv 'Jutros mi je ruža procvjetala'.

    Puštali su liberali na mitinge neku verziju u svoje pero - sa nekim elektro gej popom u pozadini (elektro gej pop u mojoj rečenici nema nikakve veze sa Veliborom Džomićem ili bilo kojim drugim crkvenim veliko ili malodostojnikom).
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Page 783 of 2251 FirstFirst ... 28368373377377978078178278378478578678779383388312831783 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •