Page 18 of 236 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast
Results 426 to 450 of 5884

Thread: Djetinjstvo / Nostalgija

  1. #426
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hehehehehehe vrhunski !!!!!
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #427
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Limit:
    Тачка,тачка,тачкица,
    На грудима значкица,
    На значкици пише,
    Ево Чича Глише!
    Чича Глиша,Чича Глиша,
    Чудо од слаткиша!
    Click image for larger version. 

Name:	cicaglisa.gif 
Views:	227 
Size:	13.7 KB 
ID:	66408
    I ona bijela solja krema na kojoj pisu stihovi i naravno slika cica glise nego ne mogu naci nigdje sliku te solje.

  3. #428
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Ja imam veliki tanjir s čičom, još... Jedva se nazire, ali postoji.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  4. #429
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cuvam svoj prvi komplet posudja - bebeci.
    Svoju prvu bebecu majicu - na njoj ''Kalimero''.
    Svoju bebecu cebad - rozo/bijelu i plavo/bijelu koja su dan danas u upotrebi!
    Svoje prve cipele koje su toliko izubijane ali kojima se svaki put jednako obradujem..
    To su ujedno najvrijednije stvari koje posjedujem.

    Pamtim jutarnji odlazak u bivseg "Ratara'' po lebac i pri povratku bih vec zapocela dorucak jer kako odoljeti onom mirisnom i toplom lebu..
    Glavni problem je bio kako dohvatiti loptu kad je neko nabije na vr' drveta, posebno ako je bor u pitanju, pa je nepristupacan..Vjecito sam bila zamazana smolom..Bila sam luda za skakavcima koje smo hvatali i kako bih tuzna bila kad uhvatim 2 odjednom - jer sam mislila da je to mama s bebom na ledjima, pa kad ih pustim - razidju se na tolikoj livadi!!! U stvari su se malo razmnozavali, nego je muzjak sitniji od zenke..I naravno, ostave zuti trag na dlanu - stres je to. Zmurke ne mogu da prodju da se ne sakrijemo POD auto ili se popnemo na murvu iznad kanti za smece..Romanticno mjesto za prvi poljubac, o boze boze..Nikad mi nije bilo jasno zasto koristiti stepenice kad se moze popeti uz potporni zid - cudo nisam invalid..A tek na plazi sta smo izvodili - skokovi sa plave ograde, sa cuvene Kalajze, komsija zaroni a stojim mu na ramenima i drzi me za ruke, i naglo izroni i odbacim se od njega ,akrobacije na 101 nacin..Nista,ali nista, nam nije bilo nedostizno.

    Nijedne godine kao ove livada nije obrasla travom, jer se niko na njoj ne igra.

  5. #430
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    Cuvam svoj prvi komplet posudja - bebeci.
    Svoju prvu bebecu majicu - na njoj ''Kalimero''.
    Svoju bebecu cebad - rozo/bijelu i plavo/bijelu koja su dan danas u upotrebi!
    Svoje prve cipele koje su toliko izubijane ali kojima se svaki put jednako obradujem..
    To su ujedno najvrijednije stvari koje posjedujem.

    Pamtim jutarnji odlazak u bivseg "Ratara'' po lebac i pri povratku bih vec zapocela dorucak jer kako odoljeti onom mirisnom i toplom lebu..
    Glavni problem je bio kako dohvatiti loptu kad je neko nabije na vr' drveta, posebno ako je bor u pitanju, pa je nepristupacan..Vjecito sam bila zamazana smolom..Bila sam luda za skakavcima koje smo hvatali i kako bih tuzna bila kad uhvatim 2 odjednom - jer sam mislila da je to mama s bebom na ledjima, pa kad ih pustim - razidju se na tolikoj livadi!!! U stvari su se malo razmnozavali, nego je muzjak sitniji od zenke..I naravno, ostave zuti trag na dlanu - stres je to. Zmurke ne mogu da prodju da se ne sakrijemo POD auto ili se popnemo na murvu iznad kanti za smece..Romanticno mjesto za prvi poljubac, o boze boze..Nikad mi nije bilo jasno zasto koristiti stepenice kad se moze popeti uz potporni zid - cudo nisam invalid..A tek na plazi sta smo izvodili - skokovi sa plave ograde, sa cuvene Kalajze, komsija zaroni a stojim mu na ramenima i drzi me za ruke, i naglo izroni i odbacim se od njega ,akrobacije na 101 nacin..Nista,ali nista, nam nije bilo nedostizno.

    Nijedne godine kao ove livada nije obrasla travom, jer se niko na njoj ne igra.
    da nije taj ratar na kongo city

  6. #431
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Ja imam veliki tanjir s čičom, još... Jedva se nazire, ali postoji.
    nazalost i ja jos uvjek imam taj tanjir

  7. #432
    Join Date
    May 2010
    Location
    TG
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja imam čak 3 tanjira i koriste se za pizzu dan danas.
    Ili moj dobri prijatelju Rušo.

  8. #433
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @Archer: A-a., Karacha najjacha
    Last edited by nauzeja; 06-10-11 at 23:25.

  9. #434
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ratar vam je u Novi, blizu Karache, je li taj?

  10. #435
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ratar vam je u Novi, blizu Karache, je li taj?
    a ne ne, ovaj ratar je iz davnih dana :wink:

  11. #436
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ratar vam je u Novi, blizu Karache, je li taj?
    Vrijedjas me,zivota mi! Karacha nije samo kosarkaski teren! Belavista, ulica Luke Matkovica, Stijepa Sarenca, 1. Bokeske brigade,sjeverno do magistrale, juzno do Save Kovacevica, zapadno zakljucno sa Belavistom, istocno stari Dom zdravlja. Je l' to tesko da se savlada? Za srce si me ujela! I jeste,taj ''Ratar'', sadasnji "Montegard''. UF.

  12. #437
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Shit! Znači Karača je tako golema. Izgleda da ni ja ne poznajem dovoljno svoj grad.
    The more things change, the more they stay the same.

  13. #438
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ona je mozda najmanja, ali je u srcu. Mom i gradovljevom.

    *ostavljam ti cijelu drzavu, samo nju ne diraj.
    Last edited by nauzeja; 07-10-11 at 22:08.

  14. #439
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Eh, pa sutra ću baš na Karaču, po kiši. Taman da se prisjetim dnevne rute davnih srednjoškolskih dana.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #440
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uf...Uf...'ocu i ja..Pazi se na skalinama, zna bit klizavo!:P

  16. #441
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kako su se rasirili ovi novljani. Znate li vi da je ovo podgoricki forum?

    I am so post-rock I shit sad birds.


  17. #442
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nista od navedenog.
    Last edited by nauzeja; 08-10-11 at 01:09. Reason: Laku noc

  18. #443
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    Vrijedjas me,zivota mi! Karacha nije samo kosarkaski teren! Belavista, ulica Luke Matkovica, Stijepa Sarenca, 1. Bokeske brigade,sjeverno do magistrale, juzno do Save Kovacevica, zapadno zakljucno sa Belavistom, istocno stari Dom zdravlja. Je l' to tesko da se savlada? Za srce si me ujela! I jeste,taj ''Ratar'', sadasnji "Montegard''. UF.
    Aok, prashtaj. Ja sam ti iz podkraja, pa je meni Karacha=Poljaci haha.

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Kako su se rasirili ovi novljani. Znate li vi da je ovo podgoricki forum?
    Evo nam je sezona prosla pa smo se sad razmilili odje

    Da ne bude off topic, sjeca li se ko ovoga, mada nije to bas ta godina hehe

  19. #444
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @montenegrina:
    Ma u redu je, najgore je proslo

    Ne sjecam se toga,al se sjetih kad starwalker rece: ''Izgleda da ni ja ne poznajem dovoljno svoj grad.'', cuvene izjave:''Nije tvoj nego moooooj'' iz ''Zooteke'' (nego ne mogah nista nac o tome).
    I onih majicah koje smo imali svi sa levi's 501 i nekim orlom ili tako necim na njoj.

  20. #445
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Sad je sve sminka, megaherci,megapixeli,megabajti al '98 je ovo bilo top ))

    Attachment 66648

  21. #446
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ih,no sto je.pa posle njega onaj s vratima i dugmetom sa strane sto ih automatski otvara.pa kad se pojavise 2-3 alkatela na istu foru ka ovaj erikson samo obli.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #447
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Legendarna serija.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #448
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  24. #449
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,038
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    srećan je onaj ko je imao djetinjstvo, je*eš stvari...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #450
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Ja imam veliki tanjir s čičom, još... Jedva se nazire, ali postoji.
    Quote Originally Posted by mihael View Post
    nazalost i ja jos uvjek imam taj tanjir
    Nazalost???

    Ja ga imam, NA SRECU!

Page 18 of 236 FirstFirst ... 81415161718192021222868118 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Nostalgija za domom
    By ^Tijana^ in forum CG dijaspora
    Replies: 599
    Last Post: 11-05-26, 05:19
  2. Replies: 70
    Last Post: 03-08-12, 17:11
  3. Replies: 150
    Last Post: 03-06-12, 14:34
  4. muzicka nostalgija
    By dylan|stark in forum Muzika
    Replies: 28
    Last Post: 22-11-04, 18:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •