Page 17 of 236 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast
Results 401 to 425 of 5884

Thread: Djetinjstvo / Nostalgija

  1. #401
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    @montenegrina: Zvala se teta Milunka, zvali smo je po imenu, ne znam da l` je imala neki nadimak..Imala je izostren sluh kad mama krene da nas tamani, sto je tada bilo sasvim racionalno nego mi nismo to tako posmatrali,i uletjela bi kod nas u stan da nas 'spasi'.. Pored teta Milunke radila je jos jedna crna zena,uvijek mi je bila strasno lijepa..Moram pitat mamu kako se zove,sjetice se ona..I cika Marko iz knjizare sa Trga N.Djurkovica mi fali, bio mi je najbolji drugar iz djetinjstva..I ljuljaske na setalistu kojih vise nema..I gomila stvari,uf..
    Da, da, ta druga je tete Bate A cika Marko Markovic, vazda mi je bilo zanimljivo njegovo ime i prezime. Voljela bi uci u knjizaru da osjetim onaj miris knjiga .

    Satarwalker, a kad vec imas neku kasetu, ali neka glupa muzika, pa zalijepis selotep preko onih rupica i moze presnimavati na nju

    A ova cuvena teglica sa crvenim poklopcem i najbolji krem na svijetu

  2. #402
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Satarwalker, a kad vec imas neku kasetu, ali neka glupa muzika, pa zalijepis selotep preko onih rupica i moze presnimavati na nju
    Ih, koliko sam ih tako uništio.

    E da, i ja se sjećam kinder lade, ambalaže ali ne i ukusa.

    Kad smo već kod slatkih stvari. Ispijanje KE mi je bio neizostavan ritual



    Na dnu je uvijek bila neke igračka.
    The more things change, the more they stay the same.

  3. #403
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako ga ima i sad, samo da ga pomenem :highly_amused:

    Attachment 66303

  4. #404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	brenika001smallfp9.jpg 
Views:	186 
Size:	30.4 KB 
ID:	66364 ahahahaha...
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  5. #405
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo se vozilo u u naše pero Čuveni poni...

    Click image for larger version. 

Name:	poni-bicikl-slika-7057101.jpg 
Views:	6102 
Size:	33.2 KB 
ID:	66371

  6. #406
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Onda trotinet pravljen od blažujke pa se napravi volan od daske. Nazad dva manja kuglagera a naprijed jedan veći, a koči kako se snađeš. Pa niz onu stranu u masline prema bivšoj kasarni pa moli boga da ne završiš u Ribnicu
    Kasnije smo se uštosali pa krali gumene točkove sa kontejnera kako bismo pravili bolje i udobnije trotinete irate:

  7. #407
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I naravno nezaobilazni klikeri :encouragement:

    Click image for larger version. 

Name:	Klikeri.jpg 
Views:	1409 
Size:	85.5 KB 
ID:	66374Click image for larger version. 

Name:	klikeri-slika-3723932.jpg 
Views:	3945 
Size:	36.7 KB 
ID:	66373

  8. #408
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ja jeo juce ...

    Attachment 66297
    Najjaca stvar na svijet.

    Quote Originally Posted by Archer View Post
    Pa ko je imao ovo bio je baja Čuvena limuzina na pedale :victorious:

    Attachment 66299
    Uh,ima ja,i to nekakvu limuzinu, dugacko nesto.Nesto ka skoda ili poljak.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #409
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    archer chuveni karic, eh kako sam ih volio ..............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #410
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Najjaca stvar na svijet.



    Uh,ima ja,i to nekakvu limuzinu, dugacko nesto.Nesto ka skoda ili poljak.
    I ja plavu al ne znam koji je model bio, pa svijetla na bateriju Attachment 66377 a sirena kao one igračke gumene kad stisneš zviždi hahahah

    Originally Posted by sparco
    archer chuveni karic, eh kako sam ih volio ..............



    Lijepo to vrijeme bješe....
    Last edited by Archer; 06-10-11 at 08:56.

  11. #411
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oćete li vjerovat da sam prije par mjeseci uzeo ovo čisto da se malo vratim u djetinjstvo :congratulatory:

    Attachment 66375Attachment 66376

  12. #412
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo još nečeg što je bilo glavna zanimacija. Jeste da sada ima boljih i naprednijih ali tada je bio zakon, čuveni Ćorac

    Name:  ćorac.jpg
Views: 1213
Size:  5.4 KB

  13. #413
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archer View Post
    Evo još nečeg što je bilo glavna zanimacija. Jeste da sada ima boljih i naprednijih ali tada je bio zakon, čuveni Ćorac

    Name:  ćorac.jpg
Views: 1213
Size:  5.4 KB
    A stari, salis li se?! Imao sam ovo i obozavao sam ga! Otac mi ga je napunio samo jednom i poveo u sumu izvise kuce da probam, vidim kako izgleda i opasno i nikad vise. Eh. Kad bih znao dje je.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  14. #414
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    A stari, salis li se?! Imao sam ovo i obozavao sam ga! Otac mi ga je napunio samo jednom i poveo u sumu izvise kuce da probam, vidim kako izgleda i opasno i nikad vise. Eh. Kad bih znao dje je.
    Jedno 3 komada sam razbatarisao. Kako sam jednoj maloj helanke oštetio jaoooo crna fleka na njima nikad se oprala nije :emmersed:

  15. #415
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i jednog odjevnog predmeta koji je obiljžeio dio djetinjstva a bogami i dio puberteta - model koji sam imao prije 15 godina Sad pokušavaju da opet vrate al sve je to bzv, možeš vratiti predmet ali vrijeme ne

    Attachment 66381

  16. #416
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    he heeee nista ispod nike 180




    al ako cemo pravo prije njih su postojale jedne i jedine i samo one, boooooooog medju modernim patikama, prvi cicaK IKAD kod nas , pa si mangup sa super brzim obukovanje istih

    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #417
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a imao sam plave nike na čičak iz USA kad sam dijete bio

  18. #418
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ovo su THE SIMOD !!!!!!!!!!!!!!! nisu najke
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #419
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    kad vec spomenuste patike...



    moje su bile crne sa nindza kornjachama i crvenim svijetlom
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  20. #420
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    o mios dios bobane,................ dobro je te me rodise van vasojevica......... hahahahahahahaha da stvar bude najgora sala je ovo imao sam i ja , cak i rolshue sa svijetlecim tockicima

    a jel se sjeca neko happy ervina ? otvarah ja neka temu za njega
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #421
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ovo su THE SIMOD !!!!!!!!!!!!!!! nisu najke
    ne sjećam se tih, sigurno ih nisam ni imao, samo najke bez majke

  22. #422
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Paradise
    Posts
    872
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još jedno hladno oružje koje je služilo za kurčenje i prosipanje mudah mada su ovo neke moderne, ja sam ih pravio od štapa od metle i lanca za pašče

    Click image for larger version. 

Name:	nunčake.jpg 
Views:	3310 
Size:	44.7 KB 
ID:	66382

  23. #423
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    o mios dios bobane,................ dobro je te me rodise van vasojevica......... hahahahahahahaha da stvar bude najgora sala je ovo imao sam i ja , cak i rolshue sa svijetlecim tockicima
    ahahahahahahaha.....koja sam faca bio kad sam se njima kroz berane shetao :mrgreen:
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  24. #424
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jesu ti rekli ene gleeeedni ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #425
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ene je bilo vishe razvucheno.....eneeeeee gleeedni :P
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

Page 17 of 236 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nostalgija za domom
    By ^Tijana^ in forum CG dijaspora
    Replies: 599
    Last Post: 11-05-26, 05:19
  2. Replies: 70
    Last Post: 03-08-12, 17:11
  3. Replies: 150
    Last Post: 03-06-12, 14:34
  4. muzicka nostalgija
    By dylan|stark in forum Muzika
    Replies: 28
    Last Post: 22-11-04, 18:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •