NAdam se da se sjecate ovoga..znaci mnogo uspomena i svega budi ova slika,makar kod mene..)
Inace sad bio jos ponesto dodao i napisao,nego cu se zanijeti,pa cu pisat dvije ure..)
NAdam se da se sjecate ovoga..znaci mnogo uspomena i svega budi ova slika,makar kod mene..)
Inace sad bio jos ponesto dodao i napisao,nego cu se zanijeti,pa cu pisat dvije ure..)
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks