smoriste vise oko deja i cica, zavrsena je prica sa cicom a mislim da je bitnije o englezima da pricamo i svajcarcima. kome se ne dolazi zato sto cico nije tamo mislim da ne treba dolaziti i ovdje.
a po meni bi mozda bozovic trebao malo sa gola da odmori , bar dok ne bude stabilan na gol. golman treba da je standardan da bi bio u formi, mozda i vise nego kod ostalih pozicija u timu. a posebno zbog samopouzdanja koje je presudno kod golmana.
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Bookmarks