Page 97 of 2525 FirstFirst ... 4787939495969798991001011071471975971097 ... LastLast
Results 2,401 to 2,425 of 63113

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #2401
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    To bi trebalo da je sve ako izuzmemo kupoprodajni...ali opet nisam siguran jel moze bez kupoprodajnog al ti vidi.

    ovako je ako prevodi vlasnistvo
    2. Vlasnik ide u mup da odjavi auto (ukoliko je auto na tablice opstine u kojoj NE zivi novi vlasnik potrebno je i tablice odnijeti kako bi se odjavilo auto) i predaje svoj kupoprodajni ugovor, saobracajnu (mozda i jos koji papir koji mu smotaju ovi gdje je ugovor potpisao), tablice i uplatnicu na vrijednost ~5e (uplatnicu vam takodje daju i ispune ovi gdje ste ugovor potpisali ako ne, reci ce vam u mup sta i kako za nju)
    Njak Njak Njak

  2. #2402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Sto mi treba od papira da odjavim auto i dje se odjavljuje?

    Tablice, saobracajna? Jos nesto? Dje nosim to? Zahtjev neki?

    Prije je bilo ovako: kupoprodajni, ides u osnovni sud, potpisete, platis nesto para i gotobvo.
    TAKUMI

  3. #2403
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Evo ja sam imao skoro. Ja sam konkretno posao kod Shishevica, dali 20 eura oni napravili kupoprodajni ugovor, i dala mi uplatnicu na 5 eura nesto za mup. Posao sa tim i tablicama u MUP (poslovni centar Krusevac), sacekao 2 minuta dao zeni tablice i te papire potpisao se. Ona meni probusi saobracajnu i to je to. Posle onome sto prodajes kola das tu saobracajnu.

  4. #2404
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    E to je plan, osim sto nemam kupoprodajni ugovor, odnosno, necu da ga pravim...

    Inace, moze li auto da se odjavi i da mi lezi na parking? Ne vozim ga, probusio sam saobracajnu, vratio tablice?

    Sto ce on da radi sa mojom probusenom saobracajnom poslije, stvarno ne znam...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  5. #2405
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne moze da se odjavi bez ugovora , samo od sebe niposto, samo da istekle registracije cami na parkingu
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #2406
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaPGcity View Post
    cuje li se taj zvuk kao tupi udar nesto kao metal da pukne od metal
    meni na cetvorku je bio problem do glavcine i to u oba tocka. ali samo u rikverc kad bih vozio i motao.
    tako nesto,bas kao da se lomi nesto od metala. i to samo kad u rikverc idem i puni lijevi.

  7. #2407
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    E to je plan, osim sto nemam kupoprodajni ugovor, odnosno, necu da ga pravim...

    Inace, moze li auto da se odjavi i da mi lezi na parking? Ne vozim ga, probusio sam saobracajnu, vratio tablice?

    Sto ce on da radi sa mojom probusenom saobracajnom poslije, stvarno ne znam...
    Meni ono i logicno da moze, i logicno da ne moze...
    Da moze idem od toga da na placeve je ta situacija, ali auta se opet ja mislim vode na firmu... nisam siguran..
    A da ne moze... zamisli takvo auto ti neko ukrade, to onda i nije kradja, jer auto nije tvoje, odjavio si ga iz svog vlasnistva, auto je nicije, ko ga uzme njegovo cime ti dokazujes da je tvoje onda...

    a eto, ako ti sto znaci imas postupak prevoda vlasnistva, ali ti to ne trazis, ti oces samo lisavanje vlastnistva
    Njak Njak Njak

  8. #2408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Lixavanje vlasnistva? Pa prije je pisalo na ponomocje, da ja taj i taj nemam cise nikakve veze sa ovim vozilom bla bla bla...
    TAKUMI

  9. #2409
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nije to pisalo vec da dajes pravo drugome da otudji vozilo ako zeli , tako da sudsko punomocje onda ako oces, al ti opet u nasoj raspaloj drzavi neko moze praviti problem il ne priznavanje sudskog rjesenja , il u mupup, ka sto jedno vrijeme nisu na osnovu toga davali saobracajne krseci odluke suda
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #2410
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    nije to pisalo vec da dajes pravo drugome da otudji vozilo ako zeli , tako da sudsko punomocje onda ako oces, al ti opet u nasoj raspaloj drzavi neko moze praviti problem il ne priznavanje sudskog rjesenja , il u mupup, ka sto jedno vrijeme nisu na osnovu toga davali saobracajne krseci odluke suda
    ne daju ni sada saobracajne na osnovu sudskog punomocja nego mora vlasnik da dodje.

  11. #2411
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,772
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    91
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    upalila se lampica airbag-a na golf5, je li se kome desavalo, i kako je rijesio? (nije bilo udara, samo od sebe)
    Iskljucenje mozga samo osta.

  12. #2412
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    provjeri konektor ispod sjedista

  13. #2413
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    upalila se lampica airbag-a na golf5, je li se kome desavalo, i kako je rijesio? (nije bilo udara, samo od sebe)
    Odradi dijagnostiku i vidi zasto se upalila, mozemo mi nagadjat do sjutra
    Njak Njak Njak

  14. #2414
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    tako nesto,bas kao da se lomi nesto od metala. i to samo kad u rikverc idem i puni lijevi.
    rekoh ti sto je meni problem bio. obrati paznju i na to nije na odmet.
    ps. koje su ti felne? 15 - 16 - 17?
    the World's leading dance event
    Sensation


  15. #2415
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    upalila se lampica airbag-a na golf5, je li se kome desavalo, i kako je rijesio? (nije bilo udara, samo od sebe)

    Spulna od airbaga.
    TAKUMI

  16. #2416
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Jedno mi je sjedište krivo. Vjerovatno su ga majstorikod Božoviča malo nategli kada su nešto čačkali. Rekoše mi da se slomilo nepto u njemu pa bi trebao neko da skine materijal zavari ovo što treba i vrati materijal. A htio bih i volan da prođem, đe ovo da završim?
    Lakše bi mi bilo kada bi mogao prebaciti suvozačevo na vozačevo, samo ne znam može li se to zato što ima mgrijače sjedišta. Dio za spuštanje i podizanje sjedišta mi ne smeta neka ga naopako :P
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #2417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne mozes prebacit sjedista, a mozes da ih radis kod Stanke.
    TAKUMI

  18. #2418
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Može li ta tsanka (koja inače živi neđe iza mene po priči), da ih skine, skine tapacire, i neko zavari to, a usput odradi i volan?

    Ako može davajte mi brojjj
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #2419
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ti samo treba da joj poneses sic unutra, ona ce drugo.

    Broj ima DAKA HN ali nece ti bit na forum do petka jer mu je riknuo motor na Golfa blizu Ljubljane, pa ceka novi.
    Last edited by Fabia_Elegance!; 13-09-11 at 19:29.
    TAKUMI

  20. #2420
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    da li moze lose/pogresno ulje prouzrokovati neujednacen rad motora, kao da oscilira tokom rada cini mi se da je uvijek tako kad se hladan upali a i ima prlika kad nije hladan nego se upali vruc pa ista stvar,odradi malo i posle sve ok, a obratji ne padaju nego konstantno stoje.
    the World's leading dance event
    Sensation


  21. #2421
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    fabia sto je zivotati spulna ?!?!?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #2422
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Može li ta tsanka (koja inače živi neđe iza mene po priči), da ih skine, skine tapacire, i neko zavari to, a usput odradi i volan?

    Ako može davajte mi brojjj
    evo nadjoh ti ja u nekoj staroj temi na forumu broj stanke volanke

    "Stanka iz maslina 067-810-617 i 020-617-188 "
    Last edited by baron; 14-09-11 at 09:07.

  23. #2423
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,051
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    fabia sto je zivotati spulna ?!?!?
    kolko m ise cini spulna je kalem nekog elektromagnetnog prekidaca. mada moze bit lako i da grijesim, u sto sumnjam 100%
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  24. #2424
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    whatever to se i meni upalilo dje cu povest da mi to vide? nikad udaran niti uplajivan airbag
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #2425
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    whatever to se i meni upalilo dje cu povest da mi to vide? nikad udaran niti uplajivan airbag
    kod mene ima FiatECUScan , ja mislim da ima opcije da se provjeri ili izbrise greska Airbag-a i ABS-a uz standardne funkcije ECU-a

    ja mislim da se za airbag trebaju prespojit par zica ali nebi trebalo da je problem
    Last edited by Stivi; 14-09-11 at 10:03.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Page 97 of 2525 FirstFirst ... 4787939495969798991001011071471975971097 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •