Page 94 of 2525 FirstFirst ... 44849091929394959697981041441945941094 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 63113

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #2326
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Hhahahahahhahahahahahahahhahha
    sto ti je smijesno? izludjeh od prasine u kola....

  2. #2327
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,161
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    Ukrao mi je neko sa elni one znakove sto dodju u sredinu, dje to nac i koliko otprilike kosta? Opel je u pitanju

  3. #2328
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ukrao mi je neko sa elni one znakove sto dodju u sredinu, dje to nac i koliko otprilike kosta? Opel je u pitanju
    sinoc neko na fudbal :excitement:
    moras dati malo preciznije oznake i detalje posto ima vise tipova ja mislim...
    the World's leading dance event
    Sensation


  4. #2329
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,161
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    aj slikacu dako nadjem nedje onako izgleda uzas
    a jesi li vidio kakve sam nidze doveo da vas izmlatimo

  5. #2330
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

  6. #2331
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Cini mi se da ga neces moci spojit na fabricke komande volana... al opet mozda grijesim... ovako kako vidim 2 zice idu, al sve i da ih spojis sanse da radi su male, jer nisu oni mogli napravit da interfejs komandi bude univerzalan za svaku marku automobila...

    Ako to izuzmem, kakve su uopste mape balkana? Mapa Crne Gore? Ako je losa, mogu li garminove koje su dobre da se skinu za ovo...tj koje mape koristi

    Sve ovo na sajt djeluje fino, nema sto nema od opcija...koja je ovo marka uopste?


    EDIT: ovo salju kurirskom sluzbom, tako da racunaj na dodatni trosak, i racunaj na carinu takodje


    EDIT 2: http://www.ebay.co.uk/itm/120718212626 kod istog prodavca, al ovo se kao salje iz engleske, po mnogo nizoj cijeni sami player, i nije kurirska sluzba...
    Last edited by Gorostas; 10-09-11 at 13:02.
    Njak Njak Njak

  7. #2332
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    dje je ona NGK radnja u Blok ???

    i kako rde tj. do kad
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. #2333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Cini mi se da ga neces moci spojit na fabricke komande volana... al opet mozda grijesim... ovako kako vidim 2 zice idu, al sve i da ih spojis sanse da radi su male, jer nisu oni mogli napravit da interfejs komandi bude univerzalan za svaku marku automobila...

    Ako to izuzmem, kakve su uopste mape balkana? Mapa Crne Gore? Ako je losa, mogu li garminove koje su dobre da se skinu za ovo...tj koje mape koristi

    Sve ovo na sajt djeluje fino, nema sto nema od opcija...koja je ovo marka uopste?


    EDIT: ovo salju kurirskom sluzbom, tako da racunaj na dodatni trosak, i racunaj na carinu takodje


    EDIT 2: http://www.ebay.co.uk/itm/120718212626 kod istog prodavca, al ovo se kao salje iz engleske, po mnogo nizoj cijeni sami player, i nije kurirska sluzba...

    stoji da moze, al da li ce raditi na alfi to je pitanje, volio bih da rade, al ako ga i porucim mogao bih prezivjet bez njih...

    sto se tice gps-, imas sad igo primo, odlican software, a navteq mape crne gore su odlicne...pg je odradjena do najmanje ulice...

    marka ko zna koja je...neki kinez...al je opet neuporedivo jeftinije od bilo kojeg pioneer-a ili neceg drugog a ti isti nemaju ni 50% funkcija...

    ovaj prodavac je rekao da moze staviti manji iznos na fakturi(do150e) kako se ne bi carinilo, sto bi trebalo da bude ok

  9. #2334
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    malo mi toyota podrhtva kad krećem prvom, moram li da mijenjam cio cet kvačila, i moze li sto stetiti motoru i mjenjacu ako se ne zamijeni ovo?

  10. #2335
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    kad budes mijenjao moraces, jer ti je otisla korpa...a to kad se mijenja onda se mijenja citav set...

    ja da znam mozes tako voziti sve dok tebi ne bude smetalo nesto previse, ili makar taj set ne iskoristis sto je vise moguce

  11. #2336
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    stoji da moze, al da li ce raditi na alfi to je pitanje, volio bih da rade, al ako ga i porucim mogao bih prezivjet bez njih...

    sto se tice gps-, imas sad igo primo, odlican software, a navteq mape crne gore su odlicne...pg je odradjena do najmanje ulice...

    marka ko zna koja je...neki kinez...al je opet neuporedivo jeftinije od bilo kojeg pioneer-a ili neceg drugog a ti isti nemaju ni 50% funkcija...

    ovaj prodavac je rekao da moze staviti manji iznos na fakturi(do150e) kako se ne bi carinilo, sto bi trebalo da bude ok
    Kad vidim da pominjes da te pitam. Drug mi ima ovakvu neku navigaciju i za mape ima iza ekrana mjesto za SD karticu. Pitanje, znas li dje da skinem neke mape cg koje bih ubacio u SD karticu?

  12. #2337
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Kad vidim da pominjes da te pitam. Drug mi ima ovakvu neku navigaciju i za mape ima iza ekrana mjesto za SD karticu. Pitanje, znas li dje da skinem neke mape cg koje bih ubacio u SD karticu?
    javi se da ti ubacim igo sa mapama
    i to cu ti ih dostaviti u g kvart :biggrin:
    the World's leading dance event
    Sensation


  13. #2338
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Kad vidim da pominjes da te pitam. Drug mi ima ovakvu neku navigaciju i za mape ima iza ekrana mjesto za SD karticu. Pitanje, znas li dje da skinem neke mape cg koje bih ubacio u SD karticu?
    ovdje imas sve

    http://forum.ppcwarez.org/viewforum.php?f=653

    ali pazi, ne mogu mape za garmin na iGO i sl....znaci moras ubaciti mape za software koji je vec u navigaciji, ili promijeniti citav software sa nekim koji moze da ide...
    ja korisitm uvijek iGO...sad je za win ce odlican ovaj igo PRIMO

  14. #2339
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaPGcity View Post
    javi se da ti ubacim igo sa mapama
    i to cu ti ih dostaviti u g kvart :biggrin:
    Samo mi ti javi kad mozes da dostavis
    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ovdje imas sve

    http://forum.ppcwarez.org/viewforum.php?f=653

    ali pazi, ne mogu mape za garmin na iGO i sl....znaci moras ubaciti mape za software koji je vec u navigaciji, ili promijeniti citav software sa nekim koji moze da ide...
    ja korisitm uvijek iGO...sad je za win ce odlican ovaj igo PRIMO
    hvala

  15. #2340
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    malo mi toyota podrhtva kad krećem prvom, moram li da mijenjam cio cet kvačila, i moze li sto stetiti motoru i mjenjacu ako se ne zamijeni ovo?


    Ne.
    Cao.
    TAKUMI

  16. #2341
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ne.
    Cao.
    Kako si uobrazio u poslednje vrijeme
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  17. #2342
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislim da nisi u pravu.
    TAKUMI

  18. #2343
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Kako si uobrazio u poslednje vrijeme
    Ne pitaj, izmucih ga danas po upeklom suncu, a kvalifikacije se spremale... Izgleda da je jos pod utiskom! Jos kad sam ga pitao je li Shumi najavio penziju..
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  19. #2344
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ovdje imas sve

    http://forum.ppcwarez.org/viewforum.php?f=653

    ali pazi, ne mogu mape za garmin na iGO i sl....znaci moras ubaciti mape za software koji je vec u navigaciji, ili promijeniti citav software sa nekim koji moze da ide...
    ja korisitm uvijek iGO...sad je za win ce odlican ovaj igo PRIMO
    pa u ovim double din uredjajima se navigacija tj software za navigaciju i mape nalaze na sd kartici sto zanci da se pokrecu sa sd kartice neka igror ispravi ako grijesim a mislim da ne grijesim
    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Samo mi ti javi kad mozes da dostavis
    do kad ti nije kasno. sjutra nisam tu ako ugrabim sjutra vece u ponedjeljak sigurno mogu..
    the World's leading dance event
    Sensation


  20. #2345
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Ne pitaj, izmucih ga danas po upeklom suncu, a kvalifikacije se spremale... Izgleda da je jos pod utiskom! Jos kad sam ga pitao je li Shumi najavio penziju..

    Frende, ti znas da je NAJVECI moj zivot i da sam zbog njega, da ne bih zakasnio za kvale oborio svaki moguci rekord skidanja i montiranja diskova!
    TAKUMI

  21. #2346
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaPGcity View Post
    pa u ovim double din uredjajima se navigacija tj software za navigaciju i mape nalaze na sd kartici sto zanci da se pokrecu sa sd kartice neka igror ispravi ako grijesim a mislim da ne grijesim
    nalazi...nije to problem...nego ja kazem da mora skinuti mape koje su za software koji ima...

  22. #2347
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ja se ne razumijem u te navigacije puno, kakav softver, jel ja mogu u tu navigaciju npr ubacit garmin, igo...?
    Njak Njak Njak

  23. #2348
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    udjes na ovaj link http://forum.ppcwarez.org/viewforum.php?f=653

    izaberes software koji te interesuje, i vidis da li podrzava sistem koji ti imas...uglavnom su navigacije(kao poseban uredjaj) pod WIN CE, a imas da biras i za Android, Symbian, Win i sl....tako da nisi uslovljen sa softwareom koji dobijes sa uredjajem...mozes da ubacis sto ti volja

    da napomenem, kad izaberes koji te software interesuje, ides onda na navigation software i tu ti se onda pojave dostupne verzije
    Last edited by E_K_V; 10-09-11 at 19:41.

  24. #2349
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,119
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Aaaa, ja sam mislio software kao OS a ne kao aplikacija...
    Njak Njak Njak

  25. #2350
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    cime mac smolu sa sofersajbne? nece na wash and drive, kojim bih sredstvom mogo probat?
    ___________________________

    slikam slike povoljno

Page 94 of 2525 FirstFirst ... 44849091929394959697981041441945941094 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •