Ovaj neopjevani kreten.
trenutno
The more things change, the more they stay the same.
Ovaj neopjevani kreten.
Moje Basketlije,moj Radojnicu..
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Napisah kilometarski post, stisnuh greskom nesto na tastaturi i vratih se na pocetnu stranu. :icon_cry:
lakše me nacrtat' šestarom, no olovkom, crkla kakva sam...
Sell the Vatican, Feed the World!
To je korak ka rjesavanju problema...sad zapni...![]()
Sto mi na telenor pade mreza u sred strastvenog dopisivanja... ah
Njak Njak Njak
je li gore to ili da nemaš s kim tako da se dopisuješ?![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Najgore je da ti se to desi dok varas. Onda hormoni daju priliku mozgu.![]()
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
Last edited by CurvaNord; 07-09-11 at 07:56.
Kad idiot(kinja) iz Moskovske ulice (onaj dio đe 'buržujišu' ovi te se gade Konika i Zabjela) bači smeće s terase, a ono se tačno zakači za granu u dvorištu ispred zgrade..
Pa što da mu - joj uradim?
Sell the Vatican, Feed the World!
zakaci mu/joj papir na vrata na koji pise "vrati se na selo"
Njak Njak Njak
debilke
nothing comes from violence and nothing ever could
Prije nego li sam pustio video vidio sam da su ravno retardi. To se odmah vidi, u ocima im je.
Tu es mon héro!
Manipulatori. I marionete. Ne znam ko vise.
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
mene nervira što se svi sprdaju s ovom našom misicom,kao da nema gorih...
evo mexico kao našmrkana.
evo usa ako niste znali, muškarci postoje zahvaljujući ženama.
evo italy wtf?! :disillusionment:
evo japan malo se napušila...
eto tako.
nothing comes from violence and nothing ever could
Aooooo, odslusah ove, odslusah i nasu, i dodje mi da sve te zene tamo posklepam... da ih poredjam u vrstu, i samo trcim ispruzenom rukom da to sto prije obavim
Cujes one, zene radjaju, zene prave zivot i mi smo tu jer su one tu, to joj je prednost biti zena.... o boze... oprosti im, ne znaju sta rade...
Ja bih ovo MISS svijeta ukinuo, nekad su missice bile lijepe... ovo sad kao idu vise na inteligenciju, a inteligencije nidje... Cus miss, to je samo za lijecenje kompleksa nista drugo
Onda ona, zene mogu da rade 2 stvari u isto vrijeme a muski ne... zanimljivo... one misle kao da su neka druga ziva bica, da nisu ljudi, oni su...ZENEEE...
Ova iz japana je cak i normalna po prici, malo nasmrkana, ali makar je rekla realnu prednost![]()
Njak Njak Njak
Citava ova situacija sa FSCG i Cicom... A tek dushmanlije...
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
zaludu tablete, kad ne rade..
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks