posto je Fabia insistirao da se postavi klip bez glitcheva, evo ga:
i rekao je da ce onda da prizna da kenja i da HTC rules, a E7 suxAjmo, Vili!
posto je Fabia insistirao da se postavi klip bez glitcheva, evo ga:
i rekao je da ce onda da prizna da kenja i da HTC rules, a E7 suxAjmo, Vili!
(nečitko)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks