tacno tako
ja se izvinjavam![]()
Verbo, wtf is wrong with your camera? WTF man?
Last edited by Fabia_Elegance!; 05-09-11 at 21:53.
TAKUMI
200 minimum
odlican klip/
iako ne moze da ga otvori, pretpostavljam da je genijalan
Originally Posted by my name is ...
La gente esta muy loca.
Enjoy_The_Silence je iz blokaa, vatafaak
Njak Njak Njak
posto je Fabia insistirao da se postavi klip bez glitcheva, evo ga:
i rekao je da ce onda da prizna da kenja i da HTC rules, a E7 suxAjmo, Vili!
(nečitko)
Jesam li samo ja lud koji ne shvatam svrhu ovog klipa ?
Aco, kenjao sam, priznajem.
Jole, shvrha klipa je to sto su ovi makli isprekidanu liniju a znakovi da je dozvoljeno priticanje su tu, i sad ja ne znam sto da radim, da preticem ili ne?
Sto ce bit ako preticem po kisi i mraku, kada se ne vide linije?
Nego, bitno je da decki poput Trila i smrde uvijek moraju da kenjaju bezveze, ovaj prvi da nam dokaze da je pametan a drugi da nije retardiran.
TAKUMI
ja otvorih klip, cuh da slusate 'IDEMO DO MENE' i zatvorih![]()
Originally Posted by my name is ...
Tu pjesmu je izabrala verbolova frendica koja je bila pozadi, almost gola.
Verbo, potvrdi (boldovano).
TAKUMI
pics or it didn't happen.
I da je bila cura pozadi,zar ne bi vristala pri ovim sumanitim brzinama i preticanjima![]()
Originally Posted by my name is ...
Frende, u BIMMU ne osjecas brzinu, toliko je mirno, tiho i udobno da sumnjas i na tacho...
TAKUMI
Još pjevam ovu pjesmu u sebi i onda puštam plej... Nešto će lijepo danas da se desi
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks