I ja mislim da moze lock!
Pogledaj ti razmak izmedju bolida kad je presao sa lijeve na desnu...
moze lock poslije ovog...
frajer kao na igrici vozi!!!
I ja mislim da moze lock!
Pogledaj ti razmak izmedju bolida kad je presao sa lijeve na desnu...
TAKUMI
2012 Formula 1 calendar
18/03 AUS Australia
25/03 MYS Malaysia
15/04 CHN China
22/04 BAH Bahrain
13/05 ESP Spain
27/05 MCO Monaco
10/06 CAN Canada
24/06 EUR Europe
08/07 GBR Great Britain
22/07 DEU Germany
29/07 HUN Hungary
02/09 BEL Belgium
09/09 ITA Italy
23/09 SGP Singapore
07/10 JPN Japan
14/10 KOR Korea
28/10 IND India
04/11 ARE Abu Dhabi
18/11 USA United States
25/11 BRA Brazil
Znaci nema Turske.
TAKUMI
Ali ima GAZDE frendeeeeee
Je*e mi se pa da ce vozit na Glavu Zete.... kad je ON tu
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Znam moj dragi frende, ali pogledaj pauzu izmedju Spa i Monze.
TAKUMI
Evo, i Barichello dobio nogu, isto kao Kimi, Montoya i slicni:
http://totalf1.com/details/view/390258/Barrichello_to_be_forced_out/
Evo, killer za sve timove:
http://totalf1.com/details/view/3902...Monza_upgrade/
Petronas, analiziraj mi ovo sto je boldovano:
Berger told Servus TV that the position switch was conceived deliberately to
give Schumacher a grandstand finish on the occasion of the 20th anniversary of
his debut.
“It should have been a race and not a commercial shoot,” the Austrian
commented.
Team orders are legal in 2011 but Berger believes that “in the circumstances
it is totally wrong for Mercedes to do such strategies”.
“They should be putting more thought into making a winning car,” he said.
Berger also commented on McLaren’s Lewis Hamilton, who was involved in two
crashes last weekend at Spa.
“He is extremely aggressive and the best overtaker in the field, but at times
he overdoes it.
“If he was sitting in the Red Bull, he would not have to take so many risks
and so he would get into a lot less mischief,” he said.
TAKUMI
Jea, ne no najbolje da je vozio avion, onda mozda nebi imao kontakta po stazi.
Klasicni serator.
A da NAJVECI sitting u RedBull, bilo bi kao onih zlatnih godina... kad su se poneki zalili da je formula dosadna...
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
[QUOTE=Fabia_Elegance!;2363170]Evo, i Barichello dobio nogu, isto kao Kimi, Montoya i slicni:
bolje bi bilo i ovome posru od gumija da se vuce doma no shto se sprdaju snjim,no on bi mora odma u penziju nebi mu niko da da vozi ni biciklo za razliku od cika Pabla koji i dan danas pokazuje svoje znanje:wink:
Gdje pokazuje svoje znanje? U ovalu? Pa i tamo se sprdaju s njim.
TAKUMI
Kad NAJVECI objasni , kako izrone hejteri iz nekih rupa... Da kritikuju EKSELENCIJU...
Ajde, ja mogu razumjet da navijaju za tipove koji kidaju svakog u F1, koji su konkurentni... Ali ej, njihovi puleni su dva retired vozaca, obojica dobili nogu u dupe, presli su u takmicenje za 10 klasa nize od F1 i tamo ih opet deru, nisu ni u sredini...
Zalosno.
No, evo Barikela dosao na grane da moli, a vjerujem da su to radili i ovi vasi dvojica, samo nije bilo toliko javno...
"""Rubens Barrichello upozorio je Williams da će napraviti veliku grešku ukoliko ga za 2012. zameni mlađim vozačem.
Williams još uvek nije odlučio ko će im biti drugi vozač u postavi sledeće sezone, a strani mediji javljaju da trenutno važi jesu li finansijske prednosti drugih kandidata vrednije od Barrichellovog iskustva.
Navodno su u igri za drugo mesto u timu Adrian Sutil, Bruno Senna i Giedo van der Garde.
"Događaju se i neke druge stvari u Formuli 1, ja sam razgovarao i sa drugim ljudima," rekao je Barrichello. "Smatram da bi Williams, ako nema finansijskih problema, trebao ostati sa onim što sada ima, a to su jedan vrlo iskusan i motivisan vozač i jedan mladi vozač koji se razvija."
"Bilo bi pogrešno imati dva mladića sledeće godine. Ja samo čekam, više od toga ne mogu ponuditi," dodao je.""""
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Montazer nije napustio F1 nego ga je Ron Dennis sutnuo, i to prije izmedju prve i druge polovine sezone.
TAKUMI
Posao doma? Nije, nego su ga sutnuli.
Petronas, objasni mu molim te sto se desilo u McLarenu prije Spa 2005-e.
TAKUMI
a gumi ga dimi uveliko
Da, zato je Mercedes spreman i za 2012+.
TAKUMI
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks