Inace volim irsku muziku,i najvjerovatnije cu poci jer kako je krenulo,da sledece godine dodju oni karta bi bila 15 eura.
ooooooopaaaaaaa, one, two, three, four, five..
Inace volim irsku muziku,i najvjerovatnije cu poci jer kako je krenulo,da sledece godine dodju oni karta bi bila 15 eura.
Ragina glava gazi ovih dana.. mnogo dobar pub trenutno
Kako mislis gazi ovih dana?
You'll Never Smoke Alone..
Hvala T-C/M
Jedva čekam!
besplatan ulaz![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
lijepo, mada bih ja vise volio da su nama dali Tonija Cetinskog, a nikšićanima Džibonija![]()
Ja ne bih, jer se po kvalitetu se ne mogu uporediti.
A bogme mrka je to kapa kad imas jednu plejlistu i bacis je na shuffle.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Koliko je karta za Bajagu i Instruktore?
Isto koliko i za Džibonija.
Dosta..
Keltsi veceras, konacno...
Ovo ce biti p'jana noc predosjecam :mrgreen:
Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.
Momci i đevojke, vidimo se noćas. Biće opako, još da bude Urban. Uh!
http://www.vijesti.me/caffe/disko-editorial-virpazaru-clanak-37145
Okolina našeg grada. Dešavanje za ispratiti. Konačno.
You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.
Cheers caffe, nocas Nuclear mama, u petak Adrian(ex sexy very much) sa bendom Academia.
Iskljucenje mozga samo osta.
Muzičko - filmski maraton u okviru koga će biti prikazane scene iz muzičkih filmova u kojima se pojavljuju svjetski poznati izvođači, na platou ispred Kulturno-informativnog centra „Budo Tomović“ od 20 i 30 časova.
Biće emitovane muzičkih numera sa svjetske muzičke i filmske scene, u blue-ray tehnologiji, a među kojima su zvijezde poput Rej Čarlsa, Vilija Nelsona, „The Blues Brothers“, Pola Enke, Frenka Sinatre, Klifa Ričardsa, Roja Orbisona, „The Eagles“, Harija Belafontea, kao i inserte iz kultnog filma „Bal na vodi“.
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Neće se ništa čut od Dženana... :disgust:
Kreč, kolica i mešalica.
Je li moguće da je za ovakvog "talenta" cijena karte "samo" 7 eura?
http://www.vijesti.me/kultura/milena...i-clanak-37901
veceras u 20h
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Predstava Maćado, večeras u 20:00h, KIC Budo Tomović. Uloge: Dušan Kovačević, Srđan Grahovac i Slavko Kalezić.
Odlična komedija, sve preporuke za one koji je nisu već pogledali.
Ulaznica je 5€.
kako neko moze da da ne 5e, nego 1 cent da bi vidio onoga odvratnog lika- Kalezica?? :hororr:
Iskljucenje mozga samo osta.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks