Page 84 of 1604 FirstFirst ... 3474808182838485868788941341845841084 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 40096

Thread: Formula 1!

  1. #2076
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vala i vi izvodite, kobaja(g)i je trebao da prikoči

  2. #2077
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    NENADJEBIVI na 7 poziciji !!! I to sa dva pita!
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  3. #2078
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet Kobajagi s leđa, hahahahahahaha kakav bolid

  4. #2079
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    THIS IS WHAT I AM TALKING ABOUT!!!

    19 POZICIJA GORE!!!


    I mean, how many more do you want???

    Jedan je GAZDA!!! Brilijantna voznja!!!
    ON i Button objasnili danas.
    Hamilton ostao kreten, Lojzek u kitu.

    Petronas, ovo je bilo vise nego odlicno!
    TAKUMI

  5. #2080
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Fabia, ipak je oborio rekord!

    Ne znam zbog cega nisu izbacili ove sto su bili van 107%.
    TAKUMI

  6. #2081
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Kljuchni momenat ove trke bio je SC. Alonso je tada bio po 1 sekundu brzhi po krugu od Fetela koji se muchio sa gumama. Ovaj, srecnik opet , je iskoristio SC i uzeo nove gume. Nakon odlaska SC sa novim gumama nije se mogao odbraniti.
    Kasnije kad se trka ovijala sve je bilo dobro do prelaska na medium gume. Ferrari tj Alonso je cijelu sekundu bio sporiji u srednjem sektoru?
    Ne mogu rec da e losha trka za Ferrari, Alonso je dobro napredovao sa starta, ali ni pobjeda nije bila daleko.
    Svakako, RB nastavlja po starom, ali su i McLaren i Ferrari izuzetno blizu po performansama. Shteta za Hamiltona, ali mislim da 50:50 je krivica oba vozacha. Ali nekako opet proizilazi da je Kbajashi trebao da ga pusthi jer je bio evidentno brzhi.

    Josh par krugova i Webber bi pretekao Fetela

    Od Shumija sam i ochekivao dobru trku na ovoj stazi. Svaka chast.

    Ako ikoga ima iz BBM-da chita ovo, nemojte vishe RTLov signal uzimat. Reklame po 10 minuta u toku trke budu?!
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #2082
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hamilton je kriv 100%.
    TAKUMI

  8. #2083
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlican je bio Schumi danas iako je imai na srece na startu kad ih se desetoro posudaralo i kod SC-a. Alu bio je konstanto brz.
    Simpaticno iz Mercedesa na kraju:
    "You're free to race" pa Rosbergu "Spare fuel, use higher gears". Vise nema direktnih timskih naredbi ali sad se tako radi. Ali, svakako bi ga prosao jer je imao svijezije i mekse gume.

    Button super. Paradoks je da je Buttonu i Schumacheru bila prednost sto su krenuli van top ten-a i nisu morali odma sa koristenim mekima a i imalu su jedan set vise.
    Release Yourself

  9. #2084
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Oni su krenuli na MEDIUM i odrali ih posle na mekim.
    TAKUMI

  10. #2085
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Oni su krenuli na MEDIUM i odrali ih posle na mekim.
    Ali da su usli u top ten ne bi moglu krenut sa srednjim gumama i ne bi napravili bolji rezultat nego ovako.
    Release Yourself

  11. #2086
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    jel moguce da je weber pustio lagano da ga vettel obidje bez problema poslije SC-a ?nisu prikazali snimak kad ga je vettel obisao.


    hercules


    slazem se sa tobom da je alonso vozio perfektno dok nije dosao SC,poslije toga sve je otislo dodjavola

  12. #2087
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ima li neko da skida trke sa interneta? Ako imate neki link ili torrent postavite kad nađete ako nije frka
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  13. #2088
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ima li neko da skida trke sa interneta? Ako imate neki link ili torrent postavite kad nađete ako nije frka
    Oces da gledas NAJVECEG opet ? Narezacu ti ja ako treba, da se divis...
    Znao sam da ce da opravda zlatnu kacigu sa sedam zvezdica danas.. kakva voznja!!!

    Fabia, dje slavimo ovo ???
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  14. #2089
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Hamilton je kriv 100%.
    ti ocigledno nijesi gleda trku no u kacigu one avetinje stare

  15. #2090
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    pazi samo da ti ne postavi crveni rep sa potpisom NAJVECI !:lolblue:

  16. #2091
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Fabia, dje slavimo ovo ???

    Gdje god hoces, samo sto danas i sjutra nisam u PG.



    Sky, ovo je bilo najbolje za njih, ova strategija je odlicna, i Webber je dosao na podijum u Maleziji cini mi se.

    A zamisli da je NAJVECI krenuo 11-i, na Medium.


    Petronas, gdje su sada Smrda & Co?
    TAKUMI

  17. #2092
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JUAN View Post
    ti ocigledno nijesi gleda trku no u kacigu one avetinje stare

    Ta "aventinja stara" je napredovala za 19 mjesta, dok tvoj pulen se razbio zato sto je isao lijevo u Kobajagu:

    TAKUMI

  18. #2093
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    na granici stvarnog........
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti fabia ne vidis dobro
    ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje

  19. #2094
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne, corav sam ja.
    Samo vi Hamiltovci vidite dobro.

    Ja nisam vidio ni ono sa Jensonom u Montreal, ni ono sa Kimijem 2007-e u pit lane, ni ono sa Massom u Interlagos, ni ono sa Maldonadom, ni ono u Japan 2007-e, ni ono u Singapur 2010...
    Oces li jos?
    TAKUMI

  20. #2095
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ne, corav sam ja.
    Samo vi Hamiltovci vidite dobro.

    Ja nisam vidio ni ono sa Jensonom u Montreal, ni ono sa Kimijem 2007-e u pit lane, ni ono sa Massom u Interlagos, ni ono sa Maldonadom, ni ono u Japan 2007-e, ni ono u Singapur 2010...
    Oces li jos?
    Nabroj mu sad svaki incident majstore. Ti si ođe bog, ti sve znaš

  21. #2096
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hamiltonu se moze reci da cesto pretjera u preticanjima ali ne da je pokvaren kao za neke.
    Release Yourself

  22. #2097
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Oces da gledas NAJVECEG opet ? Narezacu ti ja ako treba, da se divis...
    Znao sam da ce da opravda zlatnu kacigu sa sedam zvezdica danas.. kakva voznja!!!
    Fabia, dje slavimo ovo ???
    Ne volim ga ali ne sumnjam da će uvijek da odveze odlično po stazi sa kojom sam opsjednut...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  23. #2098
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    Nabroj mu sad svaki incident majstore. Ti si ođe bog, ti sve znaš
    Boli majstore, ha?


    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ne volim ga ali ne sumnjam da će uvijek da odveze odlično po stazi sa kojom sam opsjednut...

    The spirit!
    TAKUMI

  24. #2099
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Boli majstore, ha?
    Hahahahhahahaha, bravo care

  25. #2100
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fabia stvarno nije sav svoj, ali sa njim se ne ulazi u raspravke oko F1, jer momak sve zna, realno.

Page 84 of 1604 FirstFirst ... 3474808182838485868788941341845841084 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Formula 1 2010.
    By SNooPY in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 17-03-10, 16:17
  3. WRC ili Formula 1?
    By Igor R in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 06-05-09, 09:20
  4. Formula 1
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 21-07-07, 15:20
  5. Formula 1 !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 124
    Last Post: 16-08-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •