KLASA, kao i uvijek.
A zlatna kaciga je MRAK!!! Sad mi je zao sto nemam zlatnu ENEJTicu...
TAKUMI
Znam, ima crni vizir, da mu ne smeta sunce.
TAKUMI
Evo FABIA samo za tebe da se malo divis.
massa...na koji program tacno/kanal/mogu da gledam formulu.ima ih tamo dosta/sto si mi prije otvorio/ali na koji tacno,da ne ,,lutam,,po onim kanalima.prastaj...hvala.
FAK!!!!! TOTALNI FAK!!!
Mislim da mu je ispao zadnji tocak. Kakav FAIL!!!
TAKUMI
Novi rekord Schumachera.
Najgora pozicija sa koje je ikada startovao je 22. Danas je oborio i taj rekord i sutra krece 24.
Release Yourself
Ko bi normalan pratio F1 poslije ovoga sa Heidfield-om.... Jebene pare i jebeni sponzori...
Čekao sam ovo cijelu godinu, nisam odgledao nijednu trku kako valja i ovo sad...
Majmuni glupi, treba ugasiti F1
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
Sad je dao izjavu na RTL ali dojcen gumen sarafen...
TAKUMI
Opet zeznuli iz pitwall-a McLarena. I samom Buttonu je bilo cudno sto ga zovu u box pa je rekao "Are you sure?".
Steta on bi sutra bio favorit uz ovako promjenljive uslove.
Release Yourself
Slusaj Vettela - O YES, O YES...
Senna me prijatno iznenadio.
P.S. Lojzek![]()
Last edited by Fabia_Elegance!; 27-08-11 at 14:10.
TAKUMI
Ne daj boze da nije Senna pauzirao 10 godina ....
Pa jesu, trojica...
A Hamiltona valja kaznit malo za ono sa Maldonadom.
TAKUMI
Jbg, jebes tim koji mu ne moze slozit bolid, bar da mu radi kako treba:
The seven-time champion got only as far as the run down to Rivage when his right
rear parted company under acceleration, and the Mercedes skated into the reduced
gravel trap, ending his afternoon at a stroke.
TAKUMI
Jbg. Nije jedini kome se desava.Kako je i sam rekao, takve su trke.
Release Yourself
Znam znam ali...tako je bilo i 2006-e u Brazil, problemi sa pumpom, kad je bilo najpotrebnije.
P.S. Petronas, izvoli.
TAKUMI
Petronaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas????
TAKUMI
Uhhhh sad dolazim, nisam mogao gledat.
Dobro je sto je Massa postavio pripremu kacige NAJVECEG, pa me to umirilo, inace kad sam vidio sto Benz radi, izdimio sam.
Jos za 20 godina dominacije da mu daju kantu,i to ko zna kako sklopljenu.
Za crnja, kazna.
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
hahahahahhahahahahahahahahhahaha
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks