Stalno sa mnom.
Stalno.
<3
![]()
Ne čitam s razumevanjem.
neispavana,preumorna!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Vratite nam Raquel.
Ne čitam s razumevanjem.
Bromance.
There are currently 12 users browsing this thread. (1 members and 11 guests)
Bookmarks