Raquel Raquel
Hvala Lepo
Raquel Raquel
Mood mogu samo sebi popraviti,drugima ne,sorry..
Last edited by Beli vuk; 10-08-11 at 23:49.
:listening_headphone
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Kako dobro kad na plaju nosim duks,coldrex i tudjeg bebu haskija.A plaza mi 20km od maticne plaje.Falile su mi samo carape.
Ne čitam s razumevanjem.
nervozan jer ne mogu da se skoncentrisem na ucenje..
Aj ti... Izadji u Chuck pa cesh se skoncentrisat'...![]()
Slazem se.
totalno cool![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
hahahhaahahahahhaahhahh to ti pricam
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Hvala Lepo
There are currently 15 users browsing this thread. (1 members and 14 guests)
Bookmarks