Odje je treba da mu pocne Beciraj.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
bucccccccccccc![]()
ajmooooo rekoh li vam.jos 2 komada
kokakola malboro suzuki
http://img142.imageshack.us/img142/9709/birdsds5.gif
Gol gol gol gol:excitement:
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Stefannnnnnnnnn SAvicccccccccccccccccc
1908.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Savicu Savicu
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
..eto tako... sad jos koji![]()
dajte mi link za gledanje, e vas banovah sveDDD
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Dobro igramo časti mi nemam zamjerke malo u odbrani slabije ali napad i vezni red sasvim ok
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Stefan Savic i definitvno pokazuje zasto ga mnogi smatraju jednim od najboljih igraca. Sto rece Cirkovic danas kroz koju godinu ce igrat u Barsu, Real ili United.
Napravili smo pet šest šansi minimum jedino smo imali polovinom prvog poluvremena desetak minuta kad su oni dominirali i tada smo primili gol inače ostatak utakmice što bi se žalili?
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Sredina terena nikakva i mislim da će Kasćelana zamijeniti
Viiidji Didija... Gori si od Nikole Petrovica! Koliko si ljudi posla' na Skadar, sram te bilo sto nijesi s njima!
Dobijamo ovo! Jovetic je kljuc ove i naredne utakmice.
Sto se tice zvizdanja himne... Neka zvizde, nije na nas obraz! Ispade da smo najnormanija zemlja u okruzenju...
Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!
Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!
Je li moguce da su zvizdali himni? Kakva divljina od naroda.
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
ja ne mogu ovaj jezik slusat..
ahahahaha ni ja isto![]()
Ja sam iskljucio zvuk stvarno, jer ovaj se derinja samo takoja mislim da co'ek ovako stalno prica.
A zvizdanje himni je dno. Ispade da smo najnormalniji od svih.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks