Page 7 of 825 FirstFirst ... 345678910111757107507 ... LastLast
Results 151 to 175 of 20606

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #151
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa onda odes kod saobracajca i trazis dozvolu...

    ako je republicka onda na zagoric a ako nisu onda u novi.

  2. #152
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I koja je zvanicna vijest,kad zastare kazne ,posle godinu il divije?
    ---Chelsea Fc---

  3. #153
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,212
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    posle godinu.

  4. #154
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako poslije godinu kad su ođe ljudi pisali da su im pozivi da se pojave kod sudije za prekrsaje dolazili nakon 2god od dana kad su napisana. I mene to interesuje,posto imam jednu kaznu sto su mi pisali (prekoracenje brzine i nevezivanja pojasa) prije 16 mjeseci a jos mi nista nije stizalo doma.

  5. #155
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,212
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    e ovako,ja sam prije nekoliko dana imao poziv da se javim u zagoric zbog oduzimanja vozacke(proslo ljeto). srecom sreo sam arhivarku prije sudije,i ona me naucila da bacim taj poziv,cak i ako mi dodje resenje da i to bacim. jer kako ona kaze, slucajevi zastarijevaju nakon godinu dana i ne moze mi niko nista.

  6. #156
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene su prije 9 mjeseci zaustavili u blizini bezinske pumpe kod stadijona buducnosti.ja mislio neka rutinska kontrola.uzeo mi policajac podatke i kaze sve je uredu.kad prije neki dan mi dolazi poziv da idem kod sudije za prekrsaje jer kao nisam propustio nekog pjesaka na pjesacki prelaz????

  7. #157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I policijac ti nije rekao to?
    TAKUMI

  8. #158
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    I policijac ti nije rekao to?
    kakvi policajci,to su pljackashi obicni

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mozda se nije potpisao pa mu ne mogu nista.
    TAKUMI

  10. #160
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    mogu (ako su bas toliki baxuzi) da dodju na suocavanje i da kazu jes to je taj sto nije propustio pjesaka..a njima sudija uvijek vise vjeruje
    She is only here to annoy herself!

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako bi mogli da zajebu narod svaki dan, samo da imaju podatke...
    TAKUMI

  12. #162
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista nisam potpisivao jer je sve bilo u redu.ako me bude sudija htio kaznit, trazicu suceljavanje.

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Reci ti sudiji da ne znas o cemu se radi...policajac te zaustavio, trazio dokumenta, vratio i cao.
    TAKUMI

  14. #164
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jel ima ikakvu korist ako na kraju zapisnika kazem da nisam saglasan sa kaznom koja mi je napisana? nebitno sta je u pitanju.
    ili je bolje ne potpisivati zapisnik??

  15. #165
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo meni sta se desilo..

    Preticao sam golfa3 raspalog koji je isao 30km/h, naravno preticao sam na isprekidanoj liniji a ogranicenje 60km/h, ima li pravo policajac da me zaustavi ukoliko sam vec propisno usao u preticanje?? Pitam jer se meni desilo dok preticem raspalu trojku policajac ispada iza nekog drveta jedva sam ga i vidjeo jer je mrak bio i to bez palice me stopira ja sam produzio, i koji sam debil vratio sam se da se izvinem jer nisam mogao da stanem u nadi da ce me pustit kad ono eto napisa mi kaznu.. sta je dobro, nisam se svadjao sa njima tj nikakva prepirka nije bila, samo sam opusteno rekao da nisam mogao da se zaustavim jer sam vec usao u preticanje i to je to, i dobro je sto nisam podpisao kaznu jer podpisom odma prihvatas krivicu, isao sam kod komandira u policiju sjutra dan i makli su mi kaznu.. To ti je ono sto se prica da kazna nemoze da se makne jer ima kod neki i blabla, sve se moze kad se hoce jer da mi nije makao sig bi se ganjao na sud zbog toga jer koga sam kod pitao za zaustavljanje u toku preticanja svi se cude..

  16. #166
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukoliko si 100% sig da nisi kriv nikad ne podpisuj zapisnik jer postoji sansa da ti se skine kazna il makar da se smanji novcani iznos, a ukoliko podpises tim si prihvatio krivicu.

  17. #167
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    a jel ima ikakvu korist ako na kraju zapisnika kazem da nisam saglasan sa kaznom koja mi je napisana? nebitno sta je u pitanju.
    ili je bolje ne potpisivati zapisnik??
    Ukoliko si 100% sig da nisi kriv nikad ne podpisuj zapisnik jer postoji sansa da ti se skine kazna il makar da se smanji novcani iznos, a ukoliko podpises tim si prihvatio krivicu. :wink:

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRy View Post
    za zaustavljanje u toku preticanja svi se cude..


    ...i to bez STOP palice...
    TAKUMI

  19. #169
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    drug kad je isa put Sozine pretekne on i neko auto ispred njega na punu kamion , medjutim puste ovoga ispred a njemu pocnu prijavu da pisu, on se pobuni, i veli a kako da ne a sto ovome nisi pisa,a on veli to je policajac bio, i on se pobuni tu i kako veli mora li bit zakon jednak za sve ovo ono i nista napisase mu kaznu i kao na kraj mu veli policajac, morali smo ti napisat ali ne brini nece ti ovo ni stić O_o no narod ne zna a ovo bi trebali sve pisat zalbe i bunit se za svaku sitnicu.

  20. #170
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRy View Post
    Ukoliko si 100% sig da nisi kriv nikad ne podpisuj zapisnik jer postoji sansa da ti se skine kazna il makar da se smanji novcani iznos, a ukoliko podpises tim si prihvatio krivicu.
    Da ali ja sam npr u dijelu dje se moze napisati zalba rekao da to nije moj prekrsaj i da nisam u to vrijeme ja prosao tuda (radilo se o radaru koji je vidio da sam prekoracio 19km/h preko) i policajac mi je rekao ako ja napisem ''zalbu'' da moram potpisati,ja reko ok napisat cu i potpis cu staviti. Evo cekam 16 mjeseci da mi dodje poziv da podjem kod sudije.

  21. #171
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    mene su u budvi na tek otvorenom bulevaru zaustavili i kontrolisali me i navodno po tvrdnji niovoj da nemam dobre pneumatike zanje bez merenja dubine sare odokativnom metodom kostatovali,kaze potpisi prazan list i gledam sta naskraba joj i evo jos nije doslo od 2008...

  22. #172
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by injection View Post
    mene su u budvi na tek otvorenom bulevaru zaustavili i kontrolisali me i navodno po tvrdnji niovoj da nemam dobre pneumatike zanje bez merenja dubine sare odokativnom metodom kostatovali,kaze potpisi prazan list i gledam sta naskraba joj i evo jos nije doslo od 2008...
    Vise ti nece ni dolazit

  23. #173
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    oce ova sad kad sam pretico kolonu auta u nepreglednoj krivina punoj liniji a sve to na mostu sa telefonom u ruci i bez pojasa od svih preksaja jedan me treba zakacit,i ovaj lujka policajac uze dokumenta o poce da pise i pise ja cekam i kroz salu pitam jel ide vozacka za ovo kaze ide ide da zovem komandira i nebi muka da zove i opisa mu situaciju moju i rece potpisi ja potpisa nemam argumenta da se branim,reko mu valjda ce sudija po tezini kazne oduzet vozacku slegnu ramenima i vrati mi vozacku...ostatak cu rec kad dodje pismo...

  24. #174
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako neko ima iskustvo da mi kaze , vozacu policija izmjerava 0.75 alkohola u krvi,uzimaju vozacku,vozac se odvodi u stanicu na trežnjenje... na koji se period oduzima vozacka za ovakav prekrsaj?

  25. #175
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    60 dana isto kao i za prekoracenje

Page 7 of 825 FirstFirst ... 345678910111757107507 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •