Page 6 of 825 FirstFirst ... 23456789101656106506 ... LastLast
Results 126 to 150 of 20604

Thread: Saobracajne Kazne

  1. #126
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    znas kako mogu, ako im ti kazes koja ti je policija oduzela pa da oni zovnu direktno tu ispostavu pa da ovi provjere, inace bi morali da zovu svaku stanicu u svaki grad da bi tacno znali, zato policija oduzma ili auto ili tablice kad ima kažeš da si 'zaboravio' i onda ti kazu kad doneses vozacku dobices auto ili tablice nazad nazad.

    Mene su jednom zaustavili u DG i ja bio bez voazcke, i rekoh im da sam zaboravio, i ovaj zovne u Cetinjsku policiju i ovi mu kazu da me nema u evidenciju, i ovaj mi napise za ne nosenje.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zaustavili me danas blizu Vilusa, 34 preko (opet anti radar ugasen) i kaze: napisacemo ti kaznu, sticice ti na adresu pa ces platit 30 eura, ocekuj to za godinu dana, ako ti ne dodje za godinu onda nista, reko frende, ja idem odavde jos 10 dana...kaze onda izvoli dokumenta i srecan put.
    TAKUMI

  3. #128
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakva je procedura ako pobjegnes ?
    VIVA VERO MONTENEGRO !

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislis, ako ne stanes ili ako ides van?
    TAKUMI

  5. #130
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ne stanes
    VIVA VERO MONTENEGRO !

  6. #131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa mozda krenu za tobom sa rotacijama, prate te, zovu pojacanje pa ti blokiraju put ili...
    Ovi danas su bili lazy asses i ne bi nista uradili.
    TAKUMI

  7. #132
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Zaustavili me danas blizu Vilusa, 34 preko (opet anti radar ugasen) i kaze: napisacemo ti kaznu, sticice ti na adresu pa ces platit 30 eura, ocekuj to za godinu dana, ako ti ne dodje za godinu onda nista, reko frende, ja idem odavde jos 10 dana...kaze onda izvoli dokumenta i srecan put.
    cudi me da ti nisu trazili da im das za kaVu :-)

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zaustavio me jedan kod Castellane zbog ogranicenja (opet jebeni radar ugasen jer kad vozis pacijente kao sto su Case, Stevann i NSX moras da ga ugasis jer im SMETA dok se vozikamo kroz grad), i trazio mi je ali indirektno (kao nikad ne cascavas (mislim da su me zaustavili/pustili i prije zbog nekog sranja)) i ja gledam tipa i ne mogu da vjerujem, i pita me njegov kolega (koji je bio u auto spreman sa blokom i hemijskom) dje radis, ja u tuzilastvo, kaze ovaj drugi (imao je onaj low rumbling glas, tako se cuje V12 kad ga patosiras u podrumu): a da te pitam, kako je sada u USA...?
    Last edited by Fabia_Elegance!; 31-07-11 at 01:16.
    TAKUMI

  9. #134
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Pa mozda krenu za tobom sa rotacijama, prate te, zovu pojacanje pa ti blokiraju put ili...
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ovi danas su bili lazy asses i ne bi nista uradili.
    znam to ali ponekad iskuliraju ka sto ti velis
    Last edited by TITOGRAD.MNE; 31-07-11 at 10:36.
    VIVA VERO MONTENEGRO !

  10. #135
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juce me zaustavise i uzese vozacku zbog preticanja 3 auta, tacno kod skretanja za rijeku crnojevica iz pravca cetinja na onu pravinu, 3 stranca se zabila jedan u drugoga i idu 60 na sat, ja sto cu nego ih sve preteknem, kad me Ct patrola pretice posle km-km ipo i uzima vozacku, e nije mi jasno dje su se zabili pa ih niko nije vidio.. Interesuje me, posto sam ja iz Dg, mogu li otkrit' po ovim ostalim opsitinama da su mi oduzeli vozacku ili mogu da se vadim na ono -zaboravio sam je i te fore-? I jesu li ucinjeni ti tamo, posto mi je jedan prijatelja obecao da ce da proba da je vrati...

  11. #136
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citas li ti postove prije, ne mogu da znaju dal ti je oduzeta ili ne bez ako se bas nameracis u prvu smjenu pa da zove tamo i cuda da ti traze vozacku i cuda ali to je 0,01% teorija. E mogu samo da te odma provjere imas li vozacku ili nemas.
    ---Chelsea Fc---

  12. #137
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TITOGRAD.MNE View Post
    kakva je procedura ako pobjegnes ?
    Ha ha mene samo interesuje da li biju kad te uhvate
    ---Chelsea Fc---

  13. #138
    Join Date
    May 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko kad sudija presudi nocanu kaznu a ona se ne plati sto slijedi dalje? Da li dolazi murija na kucu ili opomena da se plati?

  14. #139
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stage6 View Post
    Zna li ko kad sudija presudi nocanu kaznu a ona se ne plati sto slijedi dalje? Da li dolazi murija na kucu ili opomena da se plati?
    Dolaze sa pendercima na kućnu adresu

  15. #140
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uzimali su mi vozacku vise puta i svaki put je stizalo rijesenje o oduzimanju dozvole u CB HN tako da su znali da mi je oduzeta...

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DAKA-HN View Post
    Uzimali su mi vozacku vise puta i svaki put je stizalo rijesenje o oduzimanju dozvole u CB HN tako da su znali da mi je oduzeta...

    Jel ti je posla na shopping pa si iskoristio priliku da otvoris forum, ha?
    TAKUMI

  17. #142
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pustila me ali samo na CDM...

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa dobro, ima nade...
    TAKUMI

  19. #144
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oduzeli su mi vozacku prije neki dan. rekli su mi u ponedjeljak da podjem u mup, koji je to mup jeli novi ili stari ?
    VIVA VERO MONTENEGRO !

  20. #145
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ?????????
    VIVA VERO MONTENEGRO !

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Valjda u novi, preko puta Mase.
    Ali covjece, zasto ne pitas fino drota, gdje i kad?
    TAKUMI

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,469
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

  23. #148
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zaboravio sam ja sam mislio preko veze to da zavrsim , zato ne znam jel bi uopste isha u mup.
    VIVA VERO MONTENEGRO !

  24. #149
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zavisi ko ti uzme dozvolu...

  25. #150
    Join Date
    May 2011
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    saobracajac
    VIVA VERO MONTENEGRO !

Page 6 of 825 FirstFirst ... 23456789101656106506 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •